Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Piatkové posolstvo: Na Facebooku sa šíria slová dievčaťa, ktoré tragicky zomrelo…

alcohol-492871_640
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Možno sa ideš aj ty dnes večer zabávať  na pohárik s kamarátmi. Áno, alkohol naozaj utužuje priateľstvá, môže rozprúdiť zábavu aj uvoľniť atmosféru. Auto však nechaj doma.  Taxík stojí stále menej ako ľudský život.

Byť šoférom znamená mať istú zodpovednosť. Nielen za pasažierov vo vlastnom aute, ale aj tých ostatných. To, že alkohol znižuje pozornosť je hádam všetkým jasné, no po pár pohárikoch sa na to asi ľahko zabúda. Dôkazom je množstvo smrteľných nehôd.

Toto posolstvo sa šíri po Facebooku už dlhšiu dobu. Slová umierajúcej dievčiny údajne spísal novinár, ktorý bol na mieste jej nehody. Nevieme ti dokázať, že priznanie je na sto percent hodnoverné, no isto si z neho môžeš zobrať ponaučenie.

Mama išla som s priateľmi. Išli sme na zábavu a celý čas som myslela na to, čo si mi povedala. Vravela si: „Nepi alkohol, ak budeš riadiť auto…“ Preto som celý čas pila Coca Colu. Bola som hrdá na to, že som poslúchla Tvoju radu a bola som jediná z mojich priateľov triezva. Tvoje slová boli pre mňa sväté. Keď sa zábava skončila, ľudia začali sadať do svojich áut ( neboli triezvi). Ja som sadla do svojho auta a bola som presvedčená, že môžem riadiť auto, lebo som nepila alkohol. V tom momente som si neuvedomila, čo ma čaká….

Niečo naozaj strašné…

Teraz som tu, ležím na zemi počujem hlasy a krik policajtov. Muž, ktorý riadil auto bol totálne opitý …. Mama zvuky sú tak ďaleko….! Moja krv je všade, snažím sa byť silná a vydržať, aby som neplakala. Počujem hlas lekára, „tá dievčina neprežije…“ Som si istá mama, že ten muž, ktorý spôsobil nehodu nechcel zle… ale prečo pil a ja mám zomrieť?…Prečo je život taký nespravodlivý mama?…Prečo to ľudia robia, aj keď vedia, že môžu zničiť niekomu život…Moja bolesť je v tejto chvíli strašná, tak akoby niekto do mňa bodal stovky nožov… Mama povedz mojej malej sirôtke, aby sa nebála a otec aby bol silný, a prosím Ťa mama navštív toho muža a povedz mu to, čo si mne hovorila. Možno keby mu jeho rodičia vraveli to, čo ty mne, dnes by som žila… Môj dych slabne každou chvíľou… Mama bojím sa… Sú to moje posledné chvíle a cítim sa naozaj sama… Veľmi by som chcela, aby si bola teraz v tejto chvíli pri mne … Vo chvíli v ktorej umieram tu na zemi… Chcela by som Ti toľko povedať mama, veľmi ťa mám rada mama… Sľubujem, budem Tvojim anjelom strážnym… Takým, akým si bola ty pre mňa.

Dovidenia mama!“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 19. júna 2015Zdroj Facebook, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: