Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievča (17) napísalo srdcervúci odkaz neznámemu motorkárovi a zavesilo ho na Facebook!

biker-407123_1280
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Leto je už tu a okrem vysokých teplôt či plných kúpalísk prináša na naše cesty aj množstvo motorkárov, ktorí často podľahnú adrenalínu a svoje stroje skutočne nešetria. Často idú za hranice svojich možností, čo môžeme spozorovať aj na tom množstve informácií o nehodách, ktoré nám skutočne denne prinášajú médiá.

Negatívnu skúsenosť s jedným z nich malo aj dievča zo severného Slovenska, ktoré sa rozhodlo takýmto spôsobom zareagovať a prehovoriť do duše všetkým majiteľom dvojkolesových tátošov, ktorí nerešpektujú pravidlá cestnej premávky a tým riskujú život svoj ako aj ostatných účastníkov na ceste.

Na sociálnej sieti zavesila tento odkaz, ktorý venovala neznámemu motorkárovi:

„Ahoj, neviem ako sa voláš, ale dnes sme sa stretli neďaleko Čadci pri dedine Skalité v prudkej zákrute, kde si prechádzal vedľa nás. Nestihla som si ťa až tak všimnúť, pretože si šiel veľmi rýchlo, ale zapamätala som si ťa a rovnako aj moji rodičia, ktorí sedeli vpredu. Vbehol si do nášho pruhu a takmer si to do nás napálil. Viem, že motorka je adrenalín a láka ťa to ísť tak rýchlo ako sa len dá, no nie si sebecký? Keby môj otec nepoznal tú cestu a keby cestári presne kvôli takým ako si ty nevyrúbali stromy popri ceste, tak by sa pri snahe uhnúť sa ti a zachrániť život svojej rodine a aj TEBE nevošiel len mimo vozovku do trávy, ale by to nabúral priamo do stromu. Tri životy, ten tvoj a ešte tvojej partnerky, ktorá sedela za tebou a držala sa ťa. Možno si ju chcel zaujať svojou motorkou a ako rýchlo vie jazdiť, trochu detské no nie? Čo by si však robil, keby sme sa ti neuhli a ty by si do nás narazil? Prvý by si bol na mieste mŕtvy aj s ňou a my pravdepodobne tak isto. Za jednu frajerinu päť životov. Pripadá ti to fér? Lebo mne nie. Ja chcem žiť a nechcem prísť ani o svojich rodičov, tak ako ty nechceš prísť o ten svoj život, preto sa začni správať na ceste tak, ako sa má a mysli na to, že v tom nie si sám, pretože kvôli takým, ako si ty ľudia prichádzajú o životy.“

Tento odkaz sa stal na sociálnej sieti okamžite populárny a v priebehu pár hodín bol zdieľaný stovkami ľudí. Ostáva len veriť, že si ho majiteľ nájde a ak nie on, aspoň ostatní majitelia motoriek, ktorí sa zamyslia nad svojou jazdou, pretože skutočne na ceste nie sú len sami…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Levo LevovskyDátum 11. júna 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: