Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jeho dcéra sa sťažovala na bolesť brucha. Keď otvoril jej pohárik, zistil, prečo!

6331914663_1041c921b1_z.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.flickr.com
reklama:
reklama:

Tomu, že sa mamičky a oteckovia snažia ušetriť si čas rôznymi spôsobmi, sa vôbec nečudujeme. Niekedy to však môže byť na úkor zdravia ich dieťaťa. Príkladom sú aj plastové poháre so slamkou, cez ktoré môžu deti piť svoje obľúbené nápoje. Poháre sú síce super prevenciou proti rozliatiu, no môžu ukrývať aj nepríjemné prekvapenie…

Ak tvoje dieťa alebo dieťa niekoho z tvojho okolia tiež rado popíja z plastového pohárika, mal by si spozornieť. Niektorí rodičia boli totiž veľmi nepríjemne prekvapení, keď objavili, čo sa môže v takýchto pohárikoch ukrývať.

Všetko sa to začalo potom, čo dcéra jedného ocka aktívneho na Facebooku začala trpieť bolesťami bruška. Maličká sa na bolesť sťažovala pomerne často a príčinu odhalil jej otec až po tom, čo otvoril jej plastový pohárik.

Hoci ho mnohí rodičia považujú za super pomocníka, keďže je nerozbitný a uzatvárateľný, môže sa v ňom ukrývať aj toto.

12741898_10153708824138891_7123958524672716389_n.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

A koberec poliaty čajom nám predsa nemôže byť prednejší ako zdravie detí. A na to apeluje aj otec 7-ročného dievčatka Craig Beresford, ktorý túto fotku zazdieľal na svojom Facebooku. Špina, ktorú na fotke vidíš, sa ukrývala vo vnútri vrchnáka, ktorý musel otec vypáčiť nožom. Vnútorné časti vrchnáka boli dokonalým rajom pre baktérie.

Samozrejme, našli sa ľudia, ktorí Craiga kritizovali a tvrdili, že to je jeho chyba, pretože poriadne neumyl pohárik. Craig sa však bránil, že pohár umýval každý deň a dokonca ho sterilizoval špeciálnymi tabletami. Na druhej strane sa tiež našli takí, ktorí mali podobne nepríjemnú skúsenosť spôsobenú baktériami v plastovom poháriku. No a mnohí rodičia s hrôzou zisťovali, čo sa ukrýva vo vrchnákoch pohárikov ich ratolestí.

Sippy cups 3 600x800.jpg
www.facebook.comFoto: www.imgur.com

To, čo tam našli, rozhodne nebolo príjemné…

Sippy cups 4.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. februára 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: