Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pitbull sa ocitol na pokraji smrti. Takto sa k nemu zachoval chlapík!

Bez nazvu 5.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Psy sú tiež živé tvory a sú súčasťou nášho života. No niektorí ľudia si to zrejme až tak neuvedomujú.

Dr. Andy Mathis, veterinár v Elbertone, Gruzínsko, sa chystal po práci ísť domov. Ale počas zatváracej doby za ním prišla žena a ukázala mu psa, ktorého našla na kraji prašnej cesty. Dr. Mathis ho zobral a hneď sa naňho pozrel.

Žena prišla so šedým pitbullom v hroznom stave. Tento pes bol vychudnutý, anemický, podchladený a trpel ťažkou vaginálnou infekciou. Dr. Mathis si nebol istý, čo presne má urobiť a tak sa obrátil na svojich kolegov, milovníkov zvierat na Facebooku o pomoc a podporu. „Takže mám 2 možnosti,“ napísal dr. Mathis na Facebooku. „Môžem ju uspať  alebo sa pokúsim ju zachrániť.“ Tak sa opýtal ľudí na facebooku a odpoveď bola jednoznačná: „Skús to! “ Najprv dal fenke pitbulla meno Graycie Clair a následne sa pustil do jej záchrany.

V dojemnom videu nižšie si Dr. Mathis sadne s Graycie v chovateľskej stanici v snahe ju povzbudiť k jedlu, k raňajkám. Týmto smerom Graycie už urobila radikálne zlepšenie a začína priberať na váhe, ale má vážne problémy súvisiace s dôverou. Dr. Mathis zaobchádza s týmto psíkom s takou láskavosťou a rešpektom, ukazuje jej, že je to v poriadku užívať si jedlo. Dokonca si vezme vlastné raňajky do jej búdy a jedol z kovovej psej misky, aby jej ukázal, že sú si rovní.

Krásny príbeh pitbulla!

https://www.youtube.com/watch?v=9Z1_8T7MsyY

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 16. februára 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: