Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Podivný nález v starom londýnskom sirotinci ti naženie husiu kožu. Čo sú to za kostry?

Tta.jpg
12
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: merrylinmuseum.squarespace.com

V roku 2006 boli objavené zapečatené pivničné priestory londýnskeho sirotinca. No a to, čo sa tam našlo, je poriadne desivé.

V pivnici starého londýnskeho sirotinca sa našli stovky veľkých škatúľ, ktoré ukrývali tisícky podivných nálezov a pozostatkov pripomínajúcich podivné zvieracie druhy z fantazijného sveta a záhadné denníky. Podivné až znepokojujúce nálezy si môžeš pozrieť vo fotogalérii, ale priprav sa na to, že sú poriadne strašidelné.

Veci sú známe ako zbierka Merrylin Cryptid a názov pochádza od mena jej majiteľa Thomasa Theodora Merrylina, crypto-naturalistu, xeno-archeológa a zoológa. Tento aristokrat a biológ sa narodil v Londýne v roku 1782 a svoj život zasvätil zbieraniu a štúdiu týchto podivných kreatúr a druhov. To, či sú pravé alebo ide o podvrh, nevieme. Sú však poriadne divné…

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 18. mája 2016Zdroj merrylinmuseum.squarespace.com Najky.sk, iDen Media s.r.o.