Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Podivný prípad Magdaleny Solis. Uctievali ju ako bohyňu a ona pila krv neveriacich!

Image 34 e1458421488142.jpeg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: coolinterestingstuff.com
reklama:
reklama:

Magdalena Solis bola prostitútka, ktorá si dokázala podmaniť celú dedinu. Obyvatelia verili, že je inkskou bohyňou a odovzdali jej svoje peniaze. Žena mohla spať s mužom, ktorého si vybrala. Styk s ňou bol, samozrejme, za odmenu. No a tá istá Magdalena Solis je jednou z najznámejších sériových vrahýň.

V rokoch 1962 až 1963 prišli bratia Santos a Cayetano Hernandez do malej mexickej dediny s názvom Yerba Buena. Bratia, ktorí boli známymi kriminálnikmi, sa vyhlásili za silných inkských bohov v exile. No a dedinčania sa ich nikdy na nič nepýtali a privítali ich s otvorenou náručou. Bratia im totiž sľúbil zlato a poklady. No a za to žiadali od dedinčanov pracovnú silu a uctievanie. Po čase to prerástlo do požadovania sexuálnych služieb a bratia sa k mužom aj k ženám z dediny správali ako k sexuálnym otrokom. Bratia potom usporadúvali orgie s drogami v jaskyniach neďaleko dediny.

Dedinčania však čoskoro začali strácať trpezlivosť, pretože žiaden poklad ani zlato nedostali. Bratom hrozilo, že sa dedinčania postavia na odpor, preto odcestovali do Monterrey. Tam chceli zohnať prostitútky a stretli sa s Magdalenou Solis a jej bratom. Obaja sa s bratmi Hernandezovými vrátili späť do dediny a počas jedného obradu v jaskyni predstavili dedinčanom Magdalenu ako prevtelenú inkskú bohyňu. Pod vplyvom tejto ženy sa rituály stali perverznejšie a plná krvi a sadomasochizmu. Magdalena dokonca pila krv svojich obetí.

Magdalena Solis prevzala nad dedinou moc a začal sa hotový horor. Dvaja z dedinčanov, ktorí boli zo zneužívania už unavení, chceli dedinu opustiť, no boli predvedení pred najvyšších kňazov. Solis rozhodla, že za tento čin si zaslúžia trest smrti. Postupne začali ženu obyčajné rituály nudiť, a tak zaviedla ľudské obety. Zaviedla napríklad aj krvavý rituál, počas ktorého zmiešala krv obeti s kuracou krvou a potom vypila. Rituály zahrňovali aj užívanie drog – najmä marihuany a peyote (halucinogénny kaktus).

Obete rituálov boli zvyčajne podrezané a nechali ich vykrvácať. Krv sa zachytávala do nádob a pila vo viere, že dodá kňazom nadprirodzenú silu. Vraždenie trvalo neuveriteľných šesť týždňov, poslednej obeti vytrhli z zaživa srdce.

Všetko sa skončilo v máji 1963, kedy sa 14-ročný chlapec menom Sebastian Guerrero stal náhodným svedkom rituálu. Vydesený utekal do najbližšieho mesta, ktoré bolo vzdialené 25 kilometrov. Tam prišiel na políciu a povedal, že videl vo svojej dedine upírov. Na druhý deň ráno ho policajti vzali do dediny Yerba Buena a krvavé rituály boli odhalené. Magdalena dostala 50 rokov väzenia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 8. júna 2016Zdroj coolinterestingstuff.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: