Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Požiar jej spálil takmer polovicu tela a ostali jej jazvy. Napriek tomu si obliekla šaty bez rukávov a takto to dopadlo.

Saty 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Život sa s ňou nemaznal, no napriek tomu je z nej statočná a silná žena!

Asi pred dvomi rokmi bola Kile Brookbank doma. Dievčina nemala tušenie, že v ich dome došlo k úniku plynu. Zapálila si sviečku a zrazu tam bolo jedno horiace telo. Kile skoro zomrela. Viac ako 45% jej tela bolo spálených. Strávila najbližších 38 dní v nemocnici a podstúpila niekoľko operácií.

https://www.youtube.com/watch?v=jqUce_bYUpU
www.youtube.com

Napriek tomu zostali jej paže, nohy a chrbát pokryté jazvami. Aj keď to bolo ťažké, rozhodla sa, že sa nebude skrývať. Ona ukazuje jej jazvy také, aké sú: znaky odvahy, odolnosti, prežitia a krásy.

https://www.youtube.com/watch?v=jqUce_bYUpU
www.youtube.com

Kile sa zúčastnila plesu a bola úplne ohromujúca. Určite ju nikdy ani len nenapadlo, že by si ešte chcela dať niekedy šaty a rozhodne nie bez rukávov. Stala sa inšpiráciou nielen pre svoju rodinu, ale aj jej rovesníkov. Napriek tomu, čo všetko si musela prežiť, prišla so vztýčenou hlavou. Študenti dokonca hlasovali za ňu a zvolili ju za kráľovnú plesu.

https://www.youtube.com/watch?v=jqUce_bYUpU
www.youtube.com

„Nikdy som si nemyslela, že budem opäť v šatách. A tiež ani to, že sa budem cítiť pohodlne vo svojom vlastnom tele“, povedala Kiley pre Inside Edition. „Cítim sa dobre.“ Jej priateľ Dylan bol s ňou v priebehu celého utrpenia. V magickú noc ju hrdo odprevadil. „Je to určite najkrajšie dievča. Je to jedno z najkrajších dievčat, aké som kedy videl“, povedal Dylan.

Statočná dievčina s jazvami si obliekla krásne šaty!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 23. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: