Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto myslí vážne? Pozrite sa, čo si dievčina vytvorila na perách!

Pery.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa, ako poňala mejkap táto dievčina. Jej pery sa premenili na niečo neuveriteľné! 

Niektorí ľudia používajú mejkap, aby skryli nepríjemné pupienky a jazvy, ale iní ho zas používajú na vytvorenie majstrovských diel. Namiesto toho, aby si na pery nanášala klasický rúž, táto maskérka používa pery ako plátno, na ktorom vytvára jedno ohromujúce dielo.

Klasický rúž vymenila za iné mejkapové pomôcky a vytvorila tak niečo neuveriteľné.

Pery1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V tomto videu Sandra Holmboe úplne premení svoje pery. Začína s bielym krémom na pery. Potom opatrne aplikuje linku na pery s čiernymi očnými tieňmi. Nad pery si nakreslila tiež slabú čiernu čiaru. Používa paletu očných tieňov a vyplní tak v strede pier zelený kruh.  A teraz sa začnú diať veci. Potom vytvorila dúhovku oka. Sandra nakoniec pridáva ďalšie detaily, očné buľvy a dotiahne celé dielo do dokonalosti.

Pery2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nakoniec to geniálne zaklincovala prilepenými riasami a majstrovské dielo bolo na svete. Na svojom blogu sa vyjadrila, že je samouk a teší sa, že môže robiť špeciálne efekty pomocou mejkapu. Avšak, ona v skutočnosti nepracuje v „mejkapovom priemysle“, to je len jej koníček.

Pozrite sa, aké dielo si vyrobila dievčina na perách!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 22. júla 2016Zdroj www.providr.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: