Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Požierač tvárí – tínedžer, ktorého premohla jeho psychopatická stránka

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Iba štyri dni predtým, ako Austin Harrouff barbarsky zabil dvojicu ľudí, vydal zvláštne video na Youtube. Povedal v ňom aj vetu: „Mám v sebe psycho časť a normálnu časť. Šaliem, pomôžte mi niekto nájsť môj rozum.“ Pomoci sa však pravdepodobne nedočkal a tak to skončilo smrťou dvoch ľudí.

19-ročný študent z Floridy zabil v jeden večer starší manželský pár. Michelle Mishcon a Johna Stevensa prepadol v ich vlastnej garáži a nožom dobodal k smrti. Túto scénu zbadal okoloidúci Jeff Fisher, ktorý dvojici pribehol na pomoc. Kým sa Jeff snažil pomôcť umierajúcemu páru, Austin ho 5-krát bodol. Zranený muž bol aj napriek svojmu stavu schopný zavolať políciu, ktorá okamžite prišla na pomoc.

Prvá policajtka, ktorá sa dostavila, našla Austina na mŕtvom Johnovi. Obhrýzal mu tvár a odtrhával z nej kusy mäsa. Okamžite na neho použila Taser, ale elektrický šok s Austinom ani nepohol. Až traja policajti a policajný pes dokázali Austina spacifikovať spoločnými silami. Báli sa použiť zbrane, aby nezranili ostatných.

www.thesun.co.uk

Po útoku Austin hovoril nezrozumiteľné vety a vydával zvieracie zvuky. Odviezli ho do nemocnice, kde ošetrili zranenia. Austinova právnička tvrdí, že sa bude vyšetrovať jeho duševné zdravie. Podľa jeho správania sa všetci domnievali, že bol Austin na drogách. Výsledky však neodhalili prítomnosť žiadnych bežných drog v jeho tele.

Austin tvrdí, že v ten istý deň sa pohádal so svojim otcom v reštaurácii. Tínedžer vybuchol, stratil nervy a vybehol z reštaurácie. Skončil v garáži manželského páru, ktorý zavraždil. Jeho matka povedala polícii, že jej syn sa už pár dní správal čudne a tvrdil, že má super schopnosti. Nikdy však neverila, že jej Austin by niekomu dokázal ublížiť.

www.nydailynews.com

Vo videu, ktoré dal Austin na Youtube, rozprával o jeho láske ku kulturistike. „Niečo som si uvedomil. Nechcem už nasledovať Arnolda alebo akéhokoľvek iného kulturistu. Chcem nasledovať samého seba, chcem skutočne veriť v samého seba,“ vysvetlil Austin. Vo videu taktiež spomenul, že nepotrebuje drogy: „Viem, že ma drogy môžu zmeniť. Steroidy aj tak nie sú nič pre mňa.“ Tu je celé video:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 23. januára 2018Zdroj www.nydailynews.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o