Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy o milých, nevinných ľuďoch, z ktorých sa neskôr vykľuli bezcitní vrahovia 1. časť

Killer 820017_640 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

„Vyzeral ako milý človek“

To je veta, ktorú si povedalo mnoho ľudí po tom, ako zistili, že ich blízky či priateľ nie je taký dobrý, príjemný a milý človek s veľkým srdcom, ako si kedysi mysleli.

Eric

Počas prvého ročníka na škole som sa spriatelil so skupinkou ľudí z vyšších kruhov. Chodili sme spolu von, bavili sme sa a zažívali veľa zábavy. Veľmi som sa spriatelil s chlapcom menom Eric, s ktorým sme dokonca navštevovali spolu niekoľko predmetov. Väčšinu roka sme strávili spolu. Ale ako to už býva, aj z priateľstiev ľudia prichádzajú a odchádzajú, takže som mu poprial šťastie v ďalšom štúdiu a rozlúčili sme sa. Poprosil som ho, nech sa mi ozve, nech mi napíše, ak bude mať čas. O deväť mesiacov neskôr som si v izbe čítal knihu, keď som začul ako matka zdola kričí moje meno. Keďže sa to naozaj nestáva, išiel som sa dole pozrieť, čo so mnou matka chce. V správach som zbadal povedomú tvár. Bol tam Eric. Zatknutý za vraždu. Nie hocijakú vraždu, ale vraždu osemročného dievčatka. A dôvod? Zabil ju, aby zistil, aké to je. Nemohli sme uveriť, že ten priateľský, zdvorilý a inteligentný chlepc, ktorého moja mama objímala a pozývala k nám domov, je vrah. Nikdy nemal divné správanie, ani predo mnou, ani pred inými, pre všetkých to bol šok.

The dead man's body. Focus on hand
www.thinkstockphotos.com

Tréner

Otec môjho tímového spoluhráča z basketbalu zabil svoju manželku a potom aj seba. Prišiel totiž k záveru, že ho manželka podvádza, a tak v kuchyni pred mojim spoluhráčom a jeho malou sestrou zastrelil ich mamu. Potom ho policajti prenasledovali mestom až do centra, kde sa na ulici zastrelil aj on sám. Všetci v tíme sme jeho otca poznali, keďže nás niekoľkokrát trénoval a naozaj to bol dobrý chlap. Nikdy by sme nepovedali, že spraví niečo také strašné.

Gangster or investigator or spy silhouette on natural wooden wal
www.thinkstockphotos.com

Učiteľka

Nie je to príbeh o niekom, koho som dobre poznala, respektíve, s kým som bola v blízkom vzťahu, ale je o osobe, ktorú som hlboko obdivovala a rešpektovala. Mala som učiteľku, ktorú som zbožňovala. Mala kariéru, krásny život a ja som tiež podľa nej chcela niečo také pre seba. O niekoľko rokov neskôr som počula strašnú správu. Moja učiteľka spáchala samovraždu. S manželom sa rozvádzali a ich rozvod bol naozaj ťažký a zložitý. Nezvládla to a svojho manžela zastrelila pred domom na trávniku a potom zbraň otočila na seba. Vtedy som si uvedomila, že som mala plytký a neúplný pohľad na jej život a že si viac nemám robiť predpoklady o iných ľuďoch.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 27. júla 2017Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: