Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mrazivé hororové príbehy, ktoré sa naozaj stali

Calling for help; domestic abuse concept
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Vražda- samovražda

Keď v roku 2014 polícia prišla do rodinného domu Strackovcov v Springville v Utahu, aby vyšetrili smrť Kristi a Benjamina Strackových a ich troch detí, našli v notebooku zoznam úloh. Boli tam úlohy typu nakŕmiť domácich maznáčikov či nájsť niekoho, kto sa postará o dom, z ktorých to vyzeralo, že sa rodina chystala niekam preč. Ale desiatky piluliek a prázdnych fľaštičiek proti chrípke a nachladnutiu, ktoré boli po celom dome, jasne ukázali, že rodina sa nikam nechystala. Chystali sa akurát tak na vraždu- samovraždu. Všetci piati členovia rodiny prijali smrteľnú zmes drog. To, čo viedlo k tragickým úmrtiam, bolo ešte bizarnejšie ako samotná hromadná samovražda. V júli 1984 muž menom Dan Lafferty zabil svoju švagrinú a jej dieťa s odôvodnením, že mu to prikázal boh. Hoci bola vtedy Krista Stracková len malé dieťa, v dospelosti sa Laffertym stala posadnutá. Ona a Benjamin ho často navštevovali a podľa slov samotného Laffertyho sa s Kristou do seba dokonca zamilovali. Strackovci nakoniec deti odhlásili zo školy, aby ich učili doma a stali sa stále viac a viac posadnutí myšlienkou blížiacej sa apokalypsy. Pred rodinou a priateľmi často hovorili o „opustení sveta“ a jeho zla. Nezostala po nich žiadna posledná vôľa, rozlúčka, nič. Až neskôr polícia našla list jedného zo synov, ktorý adresoval najlepšiemu kamarátovi a odkazuje mu nejaké svoje veci. Naozaj zvláštny koniec celej rodiny.

Hand 315397_640.jpg
pixabay.com

Sledovaní

Keď tri rodiny z Washingtonu začali dostávať správy od neznámej osoby, ktorá sa im vyhrážala smrťou, členovia rodín sa vyjadrili, že majú pocit, že žijú v skutočnom horore. A všetko sa len zhoršilo. V nočných hodinách začal vyzváňať telefón a odkazové schránky sa plnili odkazmi, v ktorých bolo počuť zaznamenané súkromné rozhovory členov rodín. Volajúci dokonca vedel, čo rodiny práve robia alebo čo majú oblečené. Polícia pátrala, ale nemali ani tušenia, kto sa takto kruto vyhráža a obťažuje tri rodiny. Dokonca aj keď jedna z rodín zmenila telefónne čísla, správy prichádzali ďalej a nočné hovory neprestali. Prípad stále ostáva nevyriešený.

Calling for help; domestic abuse concept
www.thinkstockphotos.com

Dom snov

Keď v roku 2014 Derek a Maria Broaddusoví kúpili dom so šiestimi spálňami vo Westfielde v New Jersey, mysleli si, že začali žiť svoj sen. Ale tri dni po kúpe sa sen zmenil na nočnú moru. Dostali list od niekoho, kto sa nazýval „Watcher“ a v liste písal: „Môj starý otec sledoval dom v dvadsiatych rokoch, môj otec dom sledoval v šesťdesiatych rokoch. Teraz nastal môj čas.“ To bol prvý zo série stále desivejších listov. Watcher sa pýtal, kto spí v spálni, ktorá má výhľad na ulicu, tiež naznačil, že pozná mená troch detí Broaddusových a spýtal sa, či našli to, čo je v stenách. Rodina sa zatiaľ do domu nenasťahovala a polícia pátrala po identite Watchera. V marci roku 2017 bolo oznámené, že rodina podala žalobu proti mestu Westfield, ktoré sa snažilo dom zničiť a na jeho mieste postaviť pár nových nehnuteľností.

Dom.jpg
pixabay.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 22. júna 2017Zdroj the-line-up.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: