Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné halloweenske horory, ktoré sa skutočne stali 2. časť

Ghostly figure in a hounted house
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Lisa Ann French

Gerald Turner sa počas halloweenskej noci v roku 1973 necítil dobe. On a jeho priateľka Arlene Pennová plánovali ísť na večeru k Arleninej matke, ale keď sa Arlene vrátila z práce, Gerald ju poprosil, aby ho ospravedlnila a išla k matke bez neho. Bolo asi 19:00 a tak Arlene odišla. Bola už skoro pri matkinom dome, keď si spomenula, že matka nebude doma ešte najbližšiu hodinu a tak auto otočila späť domov za Geraldom. Boli spolu doma, až kým Arlene opäť neodišla k matke, od ktorej sa vrátila až okolo 23:00. Bola prekvapená, že Gerald je stále hore a čudovala sa aj, prečo je deka z ich postele pokrčená hodená na podlahe v práčovni, ale neriešila to a išla si ľahnúť do postele. Arlene nevedela a ani nemala ako, že dievčatko z ich ulice bolo zabité pred niekoľkými hodinami- v ich posteli. Lisa Ann French odišla z domu tesne pred 18:00 prezlečená za malého vandráka. Mala na sebe džínsy, cez plecia parku a na hlave klobúk. Okolo 19:00 sa vydala aj do domu Geralda Turnera. Dievčatko našlo dvere na dome otvorené. Čo sa dialo potom už nie je jasné. Gerald ale dostal Lisu hore do svojej spálne, kde ju zneužil a uškrtil. Telo dievčaťa sa našlo na poli na okraji mesta tri dni po Halloweene. Časová os tohto prípadu ostáva nejasná. Kedy sa vrah dopustil tohto otrasného činu? Čakal na to, kedy Arlene odíde a potom čakal priamo na to, kedy pred jeho dverami zazvoní Lisa a bude si pýtať sladkosti? Keď sa Arlene vrátila prvýkrát od matky, ležalo už dievča mŕtve hore v spálni, kým bol párik dole? Alebo už vtedy bolo telo hodené na poli? Porota nevedela nič bližšie a Gerald dostal len 39 rokov väzenia. A aj tak bol pre kritiku verejnosti prepustený v roku 1998. V roku 2003 sa do väzenia vrátil pre porušenie zákona, ale jeho prepustenie je plánované na rok 2018. Tu je ešte úryvok z listu, ktorý Gerald vo väzení napísal pre Lisu: „Potom som videl ako sa radosť v tvojich očiach zmenila na strach, keď som za tebou zavrel dvere.“

Ghostly figure in a hounted house
www.thinkstockphotos.com

Rodinná dráma

Tak ako každú nedeľu sa Devon Griffin 31. októbra 2010 zobudil, aby mohol ísť do kostola. Cez víkend ostal v dome svojho otca, ale pred omšou sa zastavil doma obliecť si čistú košeľu. Predtým, ako odišiel, stretol len nevlastného brata BJ Liskeho, čo bolo na nedeľný čas 9:30 zvláštne a ešte zvláštnejšie bolo, že sa s ním BJ rozprával. Veselo sa ho spýtal, ako dlho bude preč. Devonovi sa to zdalo divné, keďže spolu nikdy nejako nevychádzali a nehovorili. Po omši sa vrátil domov a chvíľu hral videohry, keď si uvedomil, že v dome je nezvyčajný pokoj. Aj BJ bol preč. Povedal si, že ide všetkých zobudiť. Bolo 13:30, keď sa Devon vybral do spálne, kde jeho matka stále ležala v posteli so svojím novým manželom Williamom Liskem. Prikrývku mali natiahnutú aj cez hlavy, asi aby im nesvietilo slnko. Devon začal rozprávať dúfajúc, že ich zobudí. Ale keď neprichádzala žiadna odpoveď a ani žiadna reakcia, Devon prišiel k posteli a prikrývku stiahol… Polícia bola v dome celé hodiny. Devon odhalil vražednú scénu. Niekedy ráno BJ Liske päťkrát strelil svojmu otcovi do hlavy. Potom zbraň otočil na svoju nevlastnú matku a nevlastného brata dobil ťažkým kladivom. Polícia našla vraha v rodinnej chatke, odkiaľ bol vzatý do väzby. Bol uznaný vinným z troch vrážd a odsúdený na doživotie.

Terrible room
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 20. mája 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: