Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné halloweenske horory, ktoré sa skutočne stali 1. časť

Tailights from car with open trunk in forest
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Shirley Lynette Ledford

31. októbra 1979 sa šestnásťročná Shirley Ledfordová vracala domov z oslavy na predmestí Los Angeles, keď sa jej dvaja muži v dodávke ponúkli, že ju môžu odviezť. Nasledujúce ráno bežec objavil znetvorené telo v posteli z brečtanu na trávniku pred jedným z domov. Vyzeralo to, že ide o šokujúci náhodný násilný čin, ale menej ako o mesiac, polícia dostala tip od bývalého väzňa. Tak sa dostali na stopu Roya Norrisa a Lawrencea Bittakera, elektrikára a mechanika, ktorí žili a pracovali v Los Angeles. Netrvalo dlho a vyšetrovatelia objavili stovky fotiek mladých dievčat, krvavé pracovné nástroje a mrazivé kazety, na ktorých boli zaznamenané ženy kričiace a prosiace o milosť. Polícia zadržala túto dvojicu mužov, sériovo vraždiaci tím, ktorý v posledných mesiacoch uniesol, mučil a zabil najmenej päť dospievajúcich dievčat. Ale skutočné barbarstvo tohto mučiaceho dua vyšlo najavo, až keď Roy Norris vydal kompletné spovede o ich vraždách. Obzvlášť strašidelný bol popis toho, čo sa stalo po tom, ako muži donútili úbohú Shirley vliezť do dodávky v ten tragický halloweensky večer. Bittaker šoféroval a keď sa im podarilo dostať dievča do auta, Norris jej ponúkol drogy, ktoré odmietla. Potom sa muži za volantom vymenili a Bittaker odišiel do zadnej časti dodávky. Počas nasledujúcich dvoch hodín počul šoférujúci Norris výkriky…neustále výkriky zo zadnej časti. Počas toho ako brázdili s dodávkou rušné ulice Mesta anjelov, Bittaker bil Shirley päsťami, zlomil jej lakte kladivom a uväznil ju pomocou kliešťov. Všetko toto utrpenie si zaznamenávali na magnetofón. Nakoniec Norris uškrtil Shirley vešiakom a potom dvojica vyhodila mŕtve telo na náhodný trávnik pred domom. Bittaker pravdepodobne túžil po publicite a chcel vidieť reakciu novín na jeho čin. Bittaker dostal trest smrti a Norris štyridsaťpäť rokov za mrežami.

Tailights from car with open trunk in forest
www.thinkstockphotos.com

Taylor Van Diest

31. októbra 2011 opustila pekná mladá zombíčka svoj dom v Armstronge v Britskej Kolumbii a tešila sa na zábavu. Pod maskou zombie bola osemnásťročná študentka Taylor Van Diest a plánovala stretnúť sa s priateľom, aby spolu išli zvoniť po domoch a vypytovať si cukríky. Ich stretnutie sa nikdy nekonalo, hoci pred smrťou priateľovi poslala textovú správu o tom, že si myslí, že ju niekto sleduje. To bolo poslednýkrát, čo o nej niekto počul. O niekoľko hodín bola Taylor nájdená vedľa železničnej trate. Jej hlava bola celá krvavá a na krku mala modriny. Taylor zomrela v nemocnici. Brutálna vražda otriasla komunitou malého mesta. Polícia rýchlo chytila muža menom Matthew Foerster. Ten sa po dvoch hodinách vypočúvania so slzami v očiach priznal. Presné detaily útoku nie sú známe, a to dokonca ani po súdnom pojednávaní, a Foerster tvrdil, že len chcel mať s dievčaťom pohlavný styk. Povedal, že ju sledoval do osamelej mestskej časti, kde ju potom napadol. Taylor sa bránila, takže ju chytil za krk a tlačil na zem. Časť činu, kedy malo dôjsť k úderu do hlavy ostáva nejasný. Buď ju Foerster bil po hlave baterkou alebo kovovou trubkou. Potom ju nechal v špine a utiekol do Ontária, kam ho polícia sledovala. Foerster bol odsúdený za vraždu prvého stupňa a bol odsúdený na trest smrti.

Detail shot of railway tracks
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 19. mája 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: