Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skutočné strašidelné halloweenske príbehy, ktoré sa naozaj stali

Bez nazvu 1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Martha Moxley

Greenwich v Connecticute nie je miesto, kde by ste čakali, že nájdete telo. Je to bohaté mesto, kde sa Bush starší hral ako chlapec a kde tucet amerických senátorov vychováva svoje deti. Ale na Halloween v roku 1975 sa medzi rozľahlými majetkami, multimiliónovými domami a upravenými trávnikmi našlo telo 15-ročnej Marty Moxleyovej. Telo dievčaťa bolo bez krvi. Tento objav šokoval celé mesto. Marta bola ubitá golfovou palicou a to tak silno, že sa palica zlomila a bola zabodnutá do jej krku. Vrah telo ťahal takmer 24 metrov až na jej vlastný dvor. Veľmi rýchlo sa oči všetkých obyvateľov obrátili na 17-ročného Tommyho Skakela, synovca senátora Roberta F.Kennedyho. Podľa správ Martha odišla so svojimi priateľmi v predhalloweensku noc na párty v dome Skakela. Tommy a Martha odišli z párty neskoro v noci, ale Martha sa domov už nikdy nedostala. Hoci mala polícia podozrivého, nikdy sa nepodarilo ho usvedčiť a strašná vražda v Greenwich ostala nevyriešená 16 rokov. V roku 1991 bolo obnovené vyšetrovanie smrti Marthy Moxleyovej, ale až v roku 1998 (po dvadsiatich-troch rokoch od vraždy dievčaťa) bol vrah „predstavený“ verejnosti. Michael Skakel, brat Tommyho Skakela. Podľa jedného spisovateľa Dominica Dunna bol Michael Marthou posadnutý. Raz vraj vyliezol na strom s výhľadom na okno do jej izby a masturboval. Michael bol odsúdený za vraždu v roku 2002, ale v roku 2013 bol prepustený na kauciu.

Dievca 1.jpg
www.youtube.com

Patricia Ward

V roku 2014 len niekoľko dní pred Halloweenom videli svedkovia muža, ako ťahá z bytu na Long Islande z bytu telo. Muž telo položil na ulici a hlavu odkopol na vedľajší chodník. Všetci si ale mysleli, že ide o skorý halloweensky trik. Nikto si z toho nič nerobil a jeden svedok sa dokonca vyjadril, že celý žartík pôsobí veľmi falošne. Strašná pravda vyšla najavo, keď sa nejaký dobrák pokúsil presunúť mŕtve telo nabok a uvedomil si, že mŕtve telo je naozaj mŕtve telo. Netrvalo dlho a polícia prišla na to, že telo patrí Patricii Wardovej, 66-ročnej profesorke z Farmingdale State COllege v New Yorku. Dokonca ešte pred objavením sa jej tela na ulici, polícia dostala telefonické oznámenie o ďalšom tele ďalšieho člena rodiny Wardovej. Toto telo sa nachádzalo asi hodinu cesty od tela Patrície a patrilo jej 35-ročnému synovi Derekovi. Tak sa dali poskladať celé puzzle rodinnej tragédie. Patriciin syn Derek v minulosti prekonal duševnú chorobu, ale zdalo sa, že sa mu vrátila, keď sa s matkou presťahoval do malého bytu. Tam mu z nejakého dôvodu preskočilo. Svoju matku doslova sťal, odtiahol jej telo z bytu, dole schodami, cez predné dvere na ulicu, kde ho nechal. Potom, čo telo nechal na ulici, pokojne odišiel, aby mohol svoj život ukončiť skokom pod vlak. Prečo to urobil a čo tomu predchádzalo sa už nedozvieme.

Obesená žena

Počas niekoľkých hodín prešlo mnoho motoristov okolo tela ženy visiaceho zo stromu. Videlo ju mnoho ľudí, bolo vlastne nemožné nevšimnúť si ju. Visela 4,5 metra nad cestou, ale vzhľadom na blížiaci sa Halloween, sa všetci domnievali, že je to len ďalšia morbídna dekorácia. Mesto bolo plné tekvíc, čarodejníc, kostier, ale toto telo bolo skutočné. Polícia bola privolaná na miesto a mohli skonštatovať len smrť mladej ženy. Žena na mieste visela pravdepodobne celú noc a vyzerá to, že sa obesila sama.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 9. mája 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: