Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krátke strašidelné príbehy, ktoré sa skutočne stali 6. časť

Ghost Woman in Ruins Place
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Musíš ísť von

Žila som v dome, ktorý zadnou časťou susedil s veľkým otvoreným verejným priestorom, kde boli turistické chodníčky a veľa bežcov tu behávalo a psíčkari venčili svojich psov. Bola tam vysoká tráva, kvety. Raz v noci som mala strašidelný sen, že do mojej izby prišla stará dáma a snažila sa ma dostať von. Zobudila som sa na to, išla som sa napiť vody a vypnúť ventilátor, pretože v izbe bola zima. Znova som zaspala a opäť som sa ocitla v tom sne. Stará dáma vošla do mojej izby a pokojne mi povedala, že musím ísť von. Odpovedala som, že nie, lebo je príliš zima. Prebudila som sa a ventilátor bol opäť zapnutý. Pomyslela som si, že sa mi asi len zdalo, že som ho už raz vypla a tak som vstala a stlačila vypínač. Zaspala som a zas som sa ocitla v tom istom sne, ale teraz bola stará dáma oveľa staršia a veľmi rozrušená a kričala, že musím ísť von. Vo sne som vstala a nasledovala ju na chodbu, kde mi zmizla. Prebudila som sa a naozaj som bola na chodbe. Nikdy som nebola námesačná, dokonca som sa v spánku ani nehýbala. Keď som sa vystrašená vrátila do izby, ventilátor opäť hučal. Bola som tak vydesená, že som si vzala niečo na chrúmanie, aby som nezaspala a pozerala som až do 5 alebo 6 televíziu. Až potom som sa odvážila ísť si ľahnúť do postele. Sen alebo skôr nočná mora sa už nevrátil. Prešlo pár dní a na priestranstve za domom sa objavili policajné autá. Keď som sa mamy spýtala, čo sa deje, povedala, že našli ženu, po ktorej pátrali už pár dní. Musela dostať infarkt alebo mŕtvicu a odpadnúť pri cestičke k nášmu domu, kde našli v tráve jej telo. Vyhľadala som si potom jej fotku. Áno, bola to dáma z mojich snov.

Ghost Woman in Ruins Place
Foto: www.imgur.com

Klop- klop

Keď som bol malý, býval som často v dome prastarých rodičov. V podkroví mali dlhú chodbu, z ktorej som bol neuveriteľne vydesený a samozrejme moja izba bola na konci tejto hroznej chodby. Prastarí rodičia bývali v prírode, takže v dome bolo také ticho, že bolo vždy počuť, ak bol niekto hore v podkroví. Mával som veľké problémy so spánkom a keď už som zaspal, často som sa prebudil uprostred noci s takým strachom, že som sa ani nepohol, len som ležal. Neviem prečo to tak bolo, ale skrátka som sa bál. Reagoval som na každý šuchot, vánok vetra narážajúci na okno a čakal, či na mňa niečo nevyskočí. Ale jednu noc, keď som sa okolo 3 ráno zobudil, cítil som sa odvážne a prekonal som ten hlúpy strach z tmy a dokonca som do vzduchu zašepkal, že ak tam niečo je, nech sa ozve. Takmer okamžite sa ozvalo hlasné klop- klop na dvere. Už nikdy viac som nemal odvahu spýtať sa, či tam niečo je a moja odvaha zmizla tiež.

Scary zombies
Scary zombies living on abandoned building placewww.thinkstockphotos.com

Poschodie

Stalo sa to, keď som sa zastavil u priateľa na večeru. Bývali v trojposchodovom dome, ale ich prenajímateľ im prenajal len prvé dve poschodia. Počas večere som si potreboval odskočiť, ale keďže kúpeľňa na prízemí bola obsadená, išiel som hore schodami a použil druhú kúpeľňu. Ako som tam bol, počul som zhora kroky. Vlastne to bolo ako keby hore behajú deti. Pomyslel som si, že sú to teda asi deti susedov zhora a išiel som dole. Hneď po večeri som sa priateľov spýtal, či majú susedia hore deti a koľko a ako dlho tam bývajú. Moje otázky zastavil až pohľad mojej priateľky. Povedala, že nad nimi nikto už dlho nebýva. Vystrašilo ma to a povedal som im, že som počul zhora kroky, resp. behajúce deti. Ona sa len usmiala: „Áaa, áno, v našom dome straší. Predošlý majiteľ sa obesil na dvore, ale ešte pred tým vyvraždil na treťom poschodí celú svoju rodinu a odvtedy tam nikto nechce bývať.“ Rovno som sa zodvihol: „Ďakujem za večeru. Ahojte.“ a už som sa u nich doma viac neukázal.

Staircase in spiral or swirl shape, abstract or architecture concept
Staircase in spiral or swirl shape, fibonacci golden ratio composition, abstract or architecture concept, dark vintage mysterious tonewww.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 23. apríla 2017Zdroj www.the-line-up.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: