Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krátke strašidelné príbehy, ktoré sa skutočne stali 3. časť

Halloween mystical background with dark forest
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Pizza

Bol som v noci uprostred ničoho na hudobnej konferencii, kde prednášala moja manželka. Prezentácia sa konala v lese v starom cirkevnom tábore a v jedálenskej časti, takže celá reštaurácia bola uzavretá. Bez auta (doniesol nás autobus, ktorý odišiel), bez telefónneho signálu ( keďže táto oblasť bola tak od ruky, že signál by som tu nechytil ani na vrchu najvyššieho stromu) a žiadneho automatu so sladkosťami či chipsami, jedinou možnosťou ako sa najesť bolo ísť pešo do najbližšieho mesta. Nevadilo mi to, bol som hladný, tak som schmatol kabát a telefón a vybral sa do mesta. Bola polnoc, keď som natrafil na pizzu na jednom predajnom mieste pri diaľnici. Spiatočná cesta však nebola taká pokojná ako cesta tam. Mal som pocit nepohodlia, cítil som, že sa na mňa pozerajú nejaké oči. Bol som uprostred lesa, takže môj prvý inštinkt mi hovoril, že ide po mne nejaké zviera. Mal som v ruke teplú voňavú pizzu. Vedel som, že zvieratá útočia zhora alebo zozadu, takže som zapol baterku na telefóne a prečesával som svetlom rýchlo priestor okolo seba. Stále som počul okolo seba šuchotanie. Najskôr zboku, potom za sebou, ale išiel som rýchlo, snažil som sa ostať pokojný, aj keď som bol vydesený. Keď som konečne zbadal tábor, uľavilo sa mi, pretože zvuky okolo mňa stíchli. S manželkou sme si dali pizzu a zaspali sme. O dva dni neskôr sme sa dozvedeli šokujúcu správu. Necelý kilometer aj pol od nášho tábora bolo objavené telo bezdomovkyne. Teda zvyšky z neho. Vyzeralo to na útok pumy. Podľa odhadov a pitvy zomrela približne v čase, keď som sa vracal do tábora s pizzou.

Halloween mystical background with dark forest
www.thinkstockphotos.com

Linka 911

Pracoval som ako dispečer na linke 911, keď som obdržal volanie z domu. Keď som volal späť, číslo už bolo odpojené. Vlastne to nebolo nezvyčajné, stávalo sa to a hlavne, keď pršalo. Teória bola taká, že keď pršalo, voda sa nejakým spôsobom dostala do telefónneho systému domu, spustilo sa volanie na linku 911 a bolo to započítané ako falošný poplach. Avšak vždy išlo o obývané domy, ktoré mali aktívnu pevnú linku. Teraz som si myslel to isté, ale bol som viazaný protokolom, takže som do domu vyslal policajta, aby to skontroloval. Keď dorazil na miesto, opustený a dlho neobývaný dom bez funkčného elektrického pripojenia práve začal horieť. Z ničoho nič, deň po búrke. Nikdy sa nenašiel svedok, ale opustený dom bol pred ohňom zachránený.

Haunted House
www.thinkstockphotos.com

Nespavosť

Občas mávam mierne záchvaty nespavosti, ale nie je to nič vážne, zvyčajne len zaspím až tak dve tri hodiny po tom, ako si ľahnem do postele. Raz v noci som ale za nič nemohol zaspať. Žiadny prostriedok na uvoľnenie, tabletky, nič mi nepomohlo zaspať. Celú noc som teda v obývačke hral novú počítačovú hru. Na druhý deň, keď som vyčerpaný išiel do práce po prebdenej noci, dostal som správu od môjho spolubývajúceho, že po celom bytovom komplexe chodia policajti. Ukázalo sa, že do deviatich bytov, vrátane bytu nášho suseda sa niekto v noci vlámal, kým ľudia v bytoch spali. Niektorým zmizli cennosti dokonca rovno z nočného stolíka. Dosť ma zasiahlo, že keby som neostal hore celú noc so svetlom v obývačke, mohol som byť tiež okradnutý (alebo niečo horšie).

Lit window of building exterior
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 18. apríla 2017Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: