Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krátke strašidelné príbehy, ktoré sa skutočne stali 2. časť

Haunted House
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Bočná cesta

Išiel som autom do školy. Vždy som si vyberal opustené bočné cesty, aby som sa vyhol dopravným zápcham. Takže keď som to ráno išiel a videl auto zaparkované na kraji cesty, prišlo mi to zvláštne. Išiel som ďalej a v škole som na to zabudol, až kým som nešiel naspäť. Auto tam stále bolo. Pribrzdil som, aby som mohol lepšie vidieť dnu. Zdalo sa mi, že v aute niekto spí. Zdalo sa mi to ešte zvláštnejšie, ale prečo by si vlastne nemohol nejaký šofér dať šlofíka na tichej prázdnej ceste? Doma som už nad tým opäť nerozmýšľal, mal som dosť úloh. Ale na druhé ráno som si novinách prečítal, že nejaká manželka zabila chladnokrvne svojho manžela a jeho telo pohodila do auta, ktoré potom zaparkovala na kraji opustenej cesty.

Highway
www.thinkstockphotos.com

Teta

Moja prateta zomrela v auguste 2012. O pol roka neskôr (vo februári 2013) mal môj bratranec dôležitý hokejový zápas. Mal k nebohej tete veľmi blízko a jej stratou bol úplne zdrvený. Nesústredil sa tak celkom na hru, ale jeho tím bol vo svojej najlepšej forme a aj na tomto konkrétnom turnaji sa im darilo výborne. Tak výborne, že sa dostali do finále. Nezískali síce prvé miesto, ale predsa len sa tu osud zapojil do hry. Všetky trofeje boli zabalené do novinového papiera a keď bratranec doma vybral svoju trofej z krabice a začal rozbaľovať novinový papier, pohľad mu padol na jeden oznam v novinách. Okolo trofeje bol omotaný nekrológ našej tety spred pol roka.

Vlamač

Moja spálňa je na druhom poschodí domu. Pod spálňovým oknom nie je žiadna terasa, veranda ani previs akéhokoľvek druhu. Pred pár rokmi som ležal v posteli a pozeral televíziu, keď som okolo 02:00 počul zvieracie zvuky. Nie je to nezvyčajné, že veveričky mi behajú po streche, hoci teraz to bolo hlučnejšie. Nezamýšľal som sa nad tým a pozeral som ďalej. Ale zvuk sa začal približovať a už neprichádzal zo strechy ale od okna. Aj tak som to ignoroval. Po trištvrte hodine som už bol zvukmi naozaj iritovaný a pobúchal som po stene dúfajúc, že to prestane, aby som mohol spať. Buchol som len dvakrát päsťou do steny a ľahol som si, ale keď sa zvonka ozvali dva rovnaké údery päsťou, vyskočil som z postele. Dole v obývacej izbe mám okno umiestnené tak, že z neho dovidím na spálňové okno, takže som bežal dole, aby som sa mohol pozrieť, čo to je. Zbadal som muža, ktorý bol pod mojím spálňovým oknom. Mal v ruke malý vreckový nožík a pokúšal sa liezť po stene môjho domu. Okamžite som zavolal políciu. Prišli okamžite a muža zadržali.

Haunted House
www.thinkstockphotos.com

Nový podnájomník

Pred niekoľkými rokmi som býval v byte v malom bytovom dome. Štyri jednotky boli hore a štyri na prízemí. Ja som býval hore a byt podo mnou bol prázdny. Stále som počul niekoho chodiť v byte podo mnou, hoci som vedel, že je to hlúposť, že by tam nikto byť nemal. Požiadal som priateľov, aby ku mne prišli a počúvali, teda, čakali, či budú niečo zdola počuť. Pripadal som si paranoidný, ale musel som vedieť, či som alebo nie som blázon. Počuli to tiež, ale tiež sa im to zdalo zvláštne. Rozprávali sme sa o tom, že možno kroky pochádzajú z iného bytu, ale keďže dolný byt je prázdny, všetko sa v ňom ozýva. Ale kroky som počul stále. Už som toho mal dosť, tak som zavolal prenajímateľovi bytu a zavolal som aj na políciu. Vyzerá to tak, že sa niekto do bytu vlámal jedným z okien na prízemí a prechádzal sa tam len tak hore dole. Desivé.

Haunted House
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 16. apríla 2017Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: