Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodičom detí stuhla krv v žilách, keď ich počuli vysloviť tieto desivé vety

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
unsplash.com
reklama:
reklama:

Každý rodič alebo človek, ktorý sa stretol s malými deťmi vie, že niekedy ich správanie alebo slová môžu byť doslova desivé. Tu je pár situácií, ktoré boli pre rodičov natoľko hrôzostrašné, že si ich budú pamätať do konca života. 

Ukladal som do postele svojho 2-ročného syna. Povedal mi: „Zbohom ocko“. Odpovedal som mu: „Nie zbohom, hovorí sa dobrú noc.“ „Ja viem,“ odpovedal mi syn, „ale tentokrát to je zbohom.“ V noci som ho viackrát kontroloval, aby som sa uistil, že je ešte tam.

www.pexels.com

Moja 3-ročná dcéra stála pri svojom novonarodenom bratovi, chvíľu sa na neho pozerala a potom sa otočila ku mne a povedala: „Ocko, je to monštrum. Mali by sme ho pochovať.“

Tvrdo som spala a okolo 6 ráno ma zobudila dcéra, ktorá bola len pár centimetrov od mojej tváre. Pozrela sa mi do očí a povedala: „Chcem ti ošúpať všetku tvoju kožu.“ Na vysvetlenie: Spálila som sa na slnku a vtedy sa mi začala šúpať koža. Keď som ale bola v polospánku a dcéra mi toto povedala, tak som sa dosť vystrašila. Nevedela som, či sa mi sníva alebo čo sa deje.

www.pexels.com

„Prečo plačeš?“ opýtala som sa dcérky. „Zlý ujo,“ hovorí mi. „Aký zlý ujo?“ pýtam sa. „Tam,“ ukázala prstom na tmavý roh v izbe. Začala som sa otáčať, aby som sa pozrela. V tom momente lampa na polici pri tmavom rohu spadla na zem. V tú noc spala dcéra v našej posteli.

Dieťa môjho kamaráta mu raz povedalo: „Ocko ľúbim ťa tak moc, že ti chcem odrezať hlavu a nosiť ju so sebou všade kam pôjdem. Takto sa budem môcť pozerať na tvoju tvár kedykoľvek chcem!“

www.pexels.com

Jednu noc sme s manželkou kúpali našu dcéru a učili ju, ako dôležité je mať čisté intímne partie. Na to nám ležérne odpovedala: „Aha, no mňa tam nikto nechytá. Jednu noc skúsili. Vykopli mi dvere a snažili sa, ale ja som sa nedala a bojovala. Zomrela som a teraz som tu.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 8. januára 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: