Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dvojičky Pollockové – skutočný prípad reinkarnácie!

Dvojickypollockovetitulna.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Existuje život po smrti? Túto otázku si kladie nespočetne mnoho ľudí, no na jednoznačnú odpoveď zatiaľ nikto neprišiel. A čo reinkarnácia? Môže sa duša zosnulého človeka znova narodiť v tele novorodeniatka? Jestvuje mnoho prípadov, kedy si deti pamätali na rôzne udalosti či spomienky z predošlého života, ktoré sa dajú len ťažko vyvrátiť kadejakými skepsami. V tomto článku vám prinášame príbeh rodiny Pollockovej z anglického mesta Hexham, ktorej sa narodili dve dcéry s veľmi podivuhodným a zvláštnym prípadom reinkarnácie.

Tragédia v rodine

John a Florence Pollockoví žili život normálnej rodiny a spoločne vychovávali dve dcéry, šesťročnú Jacqueline a jedenásťročnú Joannu.

Https://www.flickr.com/photos/thewolf/4378489339
Foto: www.imgur.com

Obraz tejto dokonalej rodiny bol však zničený 5. mája 1957, keď boli Joanna, Jacqueline a ich kamarát zrazení autom. Náraz mal pre nich tragické a fatálne následky. Deti boli na ceste do kostola, keď vodič stratil kontrolu nad vozidlom a v plnej rýchlosti ich v šmyku prešiel. Všetci boli na mieste mŕtvi.

Nádej umiera posledná

Obaja rodičia boli z tragédie pochopiteľne zničení. Napriek beznádeji, ktorá ich sužovala, verili, že jedného dňa ich Boh obdaruje ďalším dieťaťom. Ich modlitby boli vypočuté extrémne rýchlo, pretože už o rok John zistil, že jeho manželka je znova tehotná.

Dvojičky Pollockové

Napriek tvrdeniu lekára, že Florence porodí len jedno dieťa, sa 4. októbra 1958 narodili dvojičky, ktoré rodičia pomenovali Gillian a Jennifer. John si všimol, že má novonarodená Jennifer čudnú bielu čiaru na čele, podobnú jazve, ktorá zostala jej nebohej sestre Jacqueline po páde z bicykla. Keď jej otec skontroloval nohu, všimol si aj to, že má na nej presne rovnaké znamienko, aké mala aj Jacqueline.

Http://realunexplainedmysteries.com/the pollock twins life after death
Foto: www.imgur.com

Keď dievčatá dosiahli vek 3 rokov, všetci sa odsťahovali do White Bay a naspäť sa vrátili až o rok.

Už sme tu boli…

Keď rodina prechádzala cez mesto Hexham, dvojičky začali ukazovať na miesta, kde predtým nikdy neboli. Keď šli okolo školy, ktorú navštevovali ich nebohé sestry, začali štvorročné dievčatá hovoriť, že je to ich škola a že tam chodili.

Https://pixabay.com/p 744753/?no_redirect
Foto: www.imgur.com

Rodičia John a Florence sa po čase rozhodli vyhrabať veci a hračky, ktoré patrili ich mŕtvym dcéram. Keď sa s nimi Joanna a Jacqueline začali hrať, stalo sa niečo, čo rodičia ani vo sne nečakali. Malé dvojičky poznali mená každej jednej bábiky a plyšového medvedíka, ktoré im dali ich nebohé sestry.

Https://www.flickr.com/photos/john spade/10482459063
Foto: www.imgur.com

Všetko vyvrcholilo dva mesiace neskôr, a to počas rodinnej prechádzky. Keď rodičia s dvojičkami prechádzali okolo zaparkovaného auta, ktorého motor stále bežal, dievčatá začali vyvádzať. V úplnej hystérii začali vykrikovať: „To auto! Ide si po nás!“

Nič, len spomienky

John a Florence si vždy stáli za tým, že pred dvojičkami nespomínali nič o ich zosnulých sestrách, až kým nedosiahli patričný vek. Na čudné a záhadné momenty im zostali len spomienky. Keď mali dievčatá 5 rokov, všetky spomienky na ich predošlé životy zmizli zo dňa na deň.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 30. decembra 2017Zdroj realunexplainedmysteries.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: