Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

6 zaujímavých faktov o dvojičkách z amerického seriálu Plný dom

Img_4157.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Tieto dve sestry patria k tým najslávnejším dvojičkám na svete. Svoju hereckú kariéru odštartovali už ako malé dievčatká a dnes sú z nich dospelé a úspešné hviezdy, ktoré pozná celý svet. Pamätáte si ich ešte zo seriálu Plný dom? My sme sa pozreli na to ako sa im darí dnes a čomu sa venujú.

#1

Sestry začali svoju hereckú kariéru práve v americkom seriáli Plný dom, keď mali len 9 mesiacov. V seriáli si zahrali rolu najmladšej dcéry Michelle Tanner, pričom sa pri hraní tejto role striedali. Dokonca museli nosiť istý čas aj umelé zuby, lebo obe stratili svoje mliečne zuby v iných časoch.

#2

Aj napriek tomu, že na prvý pohľad ich je ťažké rozoznať, tak pozorný divák si všimne pár vecí, ktoré ich rozlišujú. Okrem iného aj to, že Ashley je o 2,5 centimetra nižšia než Mary-Kate. Tá je zas ľaváčka, kým Ashley je praváčka.

#3

Ani tieto mladé herecké hviezdy sa nevyhli tomu, že svoju slávu nezvládli. Mary-Kate sa liečila z poruchy príjmu potravy a známa bola tiež svojím divokým životným štýlom plným žúrov a alkoholu.

#4

Môžu sa pochváliť aj tým, že sa stali prvými dvojičkami, ktoré dostali svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

#5

Ani jedna z nich nemá profil na žiadnej sociálnej sieti. Vraj z nich majú úzkosť a jednoducho nechcú, aby mali ľudia detailné informácie z ich súkromia. Čo je celkom prekvapivé, keďže sociálne siete sú posledné roky už bežnou súčasťou našich životov.

#6

A ako sa im darí dnes? Stali sa z nich úspešné podnikateľky, založili si vlastnú módnu značku The Row. V ich luxusnom obchode sa nachádza dokonca aj reštaurácia, kde ponúkajú svojim klientkám okrem iného aj chutné obedy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 29. decembra 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: