Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spomienky na predošlý život – reinkarnácia Biye Pathak

Biyapathaktitulna.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dr. Ian Stevenson je pravdepodobne najznámejší a najrešpektovanejší výskumník, ktorý sa vo svojich štúdiách venuje reinkarnácii. V skutočnosti mu boli v roku 1977 venované všetky vydania magazínu Journal of Mental and Nervous Disease (Magazín o duševných a nervových ochoreniach), ktorý ho označil za „metodického, pozorného výskumníka, ktorý je do témy reinkarnácie priam fanatikom“. Dr. Stevenson sa stretol s nejedným prípadom, podobným slávnym dvojičkám Pollockovým, o ktorých sme nedávno písali.

Https://www.youtube.com/watch?v=PbWMEWubrk0&t=436s
Foto: www.imgur.com

Jeden z najznámejších prípadov „dokázanej“ reinkarnácie, ktorým sa Dr. Stevenson venoval, je malé dievčatko menom Swarnlata Mishra, ktorá vo veku troch rokov začala rozprávať detaily zo života niekoho, kto sa volal Biye Pathak. Pozornosť Iana Stevensona si získala, keď mala 10 rokov. Ten preskúmal príbehy, na ktoré si dievča spomínalo a podarilo sa mu potvrdiť 50 faktov o žene, ktorá so Swarnlatou nemala absolútne žiadnu spojitosť a žila stovky kilometrov ďaleko.

Https://www.flickr.com/photos/artimagesmarkcummins/19765694430
Foto: www.imgur.com

Keď sa o tomto prípade dozvedel manžel zosnulej Biye Pathak, pricestoval za dievčaťom s jeho dvoma synmi a ďalšími deviatimi známymi z mesta, v ktorom žili. Len čo ich Swarnlata uvidela, spoznala jedného zo synov a nazvala ho Babu, čo bola prezývka, ktorou ho volala jeho nebohá mama.

Https://www.flickr.com/photos/john spade/10482459063
Foto: www.imgur.com

Ak chcete o Dr. Stevensonovi, ale aj o tomto prípade zistiť viac a nemáte problém s angličtinou, kliknite na video nižšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 3. januára 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: