Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné príbehy o deťoch, z ktorých sa stali sérioví vrahovia 3. časť

Killer kids graham young.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.wikimediacommons.com
reklama:
reklama:

Nie všetky deti sú nevinné. V skutočnosti sú niektoré vinné z najhorších zločinov, ktoré je možné spáchať. Patológia dospelých sériových zabijakov sa vyhýba pochopeniu ich činov, ale spôsoby trestov sú pre ľudí ľahšie pochopiteľné a lepšie si uvedomujú, o čo ide. Ale keď je vrahom dieťa, vynárajú sa pochybnosti o motíve aj o spôsobe trestu. A hlavne obavy.

Graham Young

Ak vidíte, že má vaše dieťa nadanie na chémiu, máte právo byť nadšený. Keď ide o kariéru, nie je nič lepšie a úctyhodnejšie ako profesionálny chemik. A chémia má aj tú výhodu, že niektoré z jednoduchších pokusov môžu nádejní mladí chemici vykonávať ako deti aj doma skôr, ako dostanú šancu skúšať zložité chemické pokusy v škole. Nie je nič krajšie, ako radosť v detských očiach, keď si pod stromčekom nájde sadu chémie.

Ale ak vaše dieťa získa posadnutosť k jedom a začne miešať smrteľné kokteily na rodinnej čajovej párty, mali by ste spozornieť. A to je presne prípad „šikovného“ chemika Grahama Younga.

Killer kids graham young 1.jpg
www.wikimediacommons.com

V roku 1961 mal mladý chemik Graham 14 rokov, naučil sa sám ako extrahovať smrteľnú belladonu z trávy a poprosil niekoľko miestnych chemikov o predaj škodlivých látok ako antimón, arzén a podobné.

V tej dobe začal so sebou všade nosiť aj kópiu životopisu známeho britského traviča Dr. Hawleya Harveyho Crippena. Tento jeho idol nosil svastiku a každého ochotného počúvať presviedčal, že Hitler bol vlastne len nepochopený. Tiež o sebe tvrdil, že je expertom na okultizmus a deti v susedstve rekrutoval do skupiny, kde obetovali mačky.

Keď mal Graham 15 rokov, jeho nevlastná matka vážne ochorela a v nemocnici nakoniec zomrela. Všetci si mysleli, že zomrela na následky starého ochorenia, ale v skutočnosti ju otrávil nevlastný syn. Macochin imunitný systém si poradil s antimónom, ktorý jej dlhšie podával, avšak vynaliezavý chemik ho teda nahradil za tálium a privodil nevlastnej matke smrť.

Vrah.jpg
Foto: www.imgur.com

Keď prišiel domov otec, našiel svoju ženu, ako v záhrade v bolestiach umiera, kým sa Graham nečinne na ňu pozeral. Približne v rovnakom čase začali všetci členovia rodiny a aj niektorí Grahamovi priatelia trpeli neidentifikovateľnými bolesťami žalúdka.

Chlapca nikto nepodozrieval, keďže aj on mal žalúdočné bolesti, keďže pravdepodobne omylom skonzumoval niečo z toho, čo naservíroval svojim pokusným králikom.

Polícia mu prišla na stopu po tom, ako učiteľ chémie objavil v jeho lavici jedy, niekoľko kníh o prípadoch otravy a tiež toxikologickú knihu.

Graham sa ku všetkému priznal a bol poslaný do psychiatrickej liečebne, kde si čas trávil tým, že destiloval kyanid z vavrínových listov a zabíjal spolubývajúcich. Keď ho prepustili v roku 1970, vrátil sa späť k záľube z detstva- otrave ľudí.

Keď ho chytili a odsúdili za otrávenie dvoch nadriadených v práci, bol poslaný do väzenia, kde v roku 1990 zomrel na srdcový infarkt.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 25. októbra 2017Zdroj all-that-is-interesting.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: