Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné príbehy o deťoch, z ktorých sa stali sérioví vrahovia 1. časť

Befunky m.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Nie všetky deti sú nevinné. V skutočnosti sú niektoré vinné z najhorších zločinov, ktoré je možné spáchať. Patológia dospelých sériových zabijakov sa vyhýba pochopeniu ich činov, ale spôsoby trestov sú pre ľudí ľahšie pochopiteľné a lepšie si uvedomujú, o čo ide. Ale keď je vrahom dieťa, vynárajú sa pochybnosti o motíve aj o spôsobe trestu. A hlavne obavy.

Mary Bell

V roku 1968 sa dievča menom Mary Bell priznalo k dvom vraždám, ktoré v tej dobe šokovali celý jej rodný Newcastle v Anglicku. Ako sa neskôr priznala, len deň pred svojimi 11 narodeninami prilákala štvorročného chlapca Martina Browna do opusteného domu, kde ho uškrtila. Keď polícia našla nevládne telo, spočiatku nevedeli určiť príčinu smrti. Mary bola totiž malá a nemala dosť sily, aby jej ruky zanechali na chlapcovom hrdle stopy. Mary ho teda musela škrtiť veľmi dlho, kým zomrel.

DROGA #marybell

A post shared by Ana Elena Pena (@anaelenapena) on

Niekoľko týždňov po tejto vražde sa Mary zdôverila kamarátke s tým, čo spravila. Potom sa spolu vlámali do miestnej škôlky. S 13-ročnou Normou Bell tam nechali na stene napísaný odkaz, ktorým sa priznala Mary k vražde. Polícia bola opäť bezradná, keďže odkaz bol písaný detským písmom a nikoho ani nenapadlo, že by skutočne vraždilo dieťa.

Polícia sa teda rozhodla nebrať odkaz vážne a tak boli dievčatá „donútené“ zabíjať znova. Krátko po tom zabili v lese trojročného Briana Howeho. Ale narozdiel od prvého prípadu, Brianov prípad nebolo možné považovať za smrť z prirodzených príčin. Pri Martinovi si totiž polícia myslela, že sa v opustenom dome hral a nešťastne spadol zo starých schodov.

Brian bol očividne uškrtený. Vrah mu ostrihal vlasy, nohy dorezal nožničkami, jeho pohlavný úd bol znetvorený a do brucha mu bolo vyrezané veľké písmeno M. Podľa všetkého to bolo najskôr N, ktoré by odkazovalo na Normu, ale Mary sa po vražde na miesto činu vrátila a telo znetvorila až potom sama a tiež N zmenila na M.

Keď polícia nakoniec zatkla Mary, povedala im o svojom detstve. Jej matka bola prostitútka a Mary bola pravdepodobne dcérou niektorého zákazníka. Priezvisko dostala po mužovi, ktorý si vzal jej matku, ale pravdepodobne len preto, aby sa dostal k malej peknej Mary. Mary tvrdila, že od štyroch rokov ju matka nútila k styku s jej klientami a okrem toho sa zistilo, že v detstve utrpela veľa záhadných zranení a pádov, vrátane pádu z okna. Matka svojej dcére dávala lieky na spanie, ktoré Mary jedla ako cukríky.

Po zadržaní malej vrahyne jej matka ponúkla svetu niekoľko srdcervúcich príbehov a chcela predať jej príbeh niekoľkým denníkom a týždenníkom.

Súd teda vzal pri posudzovaní do úvahy aj minulosť dieťaťa, rovnako jeho vek, duševné zdravie a až potom rozhodol o jej osude. Bola odsúdená na 12 rokov vo väzení za zabitie. Po prepustení v roku 1980 jej súd udelil anonymitu, aby mohla Mary začať žiť normálny život, mala súkromie a pokoj od problémov.

25. mája 1984 sa jej narodilo jediné dieťa- dcéra, ktorá prišla na svet presne na 16. výročie smrti Martina Browna. V roku 1998 novinári vypátrali a verejne odhalili totožnosť Mary Bell a tak musela so svojou 14-ročnou dcérou ujsť z domu.

مری فلورا بل قاتل زنجیره ای یازده ساله ی انگلیسی که در سال هزار و نهصد و شصت و هشت میلادی، در عرض کمتر از چهارماه دو پسر بچه ی سه و چهار ساله را به طرز فجیعی کشت. وی "مارتین براون" چهار ساله را خفه کرد و پیش از کشتن "برایان هاو" سه ساله که به کمک دوستش او را دزدیده بود، موهای "هاو" را کند و روی ران هایش زخم های عمیق ایجاد کرد و پوست آلت تناسلی "هاو" را کند و او را در خانه ای مخروبه رها کرد. پس از مدتی به سراغ جسد "هاو" رفت و روی شکمش با تیغ حرف ام را حک کرد. "مری" قصد کشتن کودکان یتیم بیشتری چون "هاو" را داشت که بعد از مفقود شدن کسی در جستجویشان نباشد. وی در سن بیست و سه سالگی و پس از پایان دوره دوازده ساله ی محکومیت آزاد شد و با اسم جدید زندگی جدیدی را شروع کرد و بعد از چهار سال دارای یک دختر شد و در سال دو هزار و نه نیز صاحب نوه شد. "مری بل" و اولیای مقتولینش همگی زنده هستند #mslife20 ? Mary Flora Bell (born1957)11Year-Old Serial Killer.She is a British woman who, as a child, stranged to death two little boy in Scotswood in 1968. Murdered Martin Brown (age 4)and Brian Howe (age 3). Her best friend Norma Bell, 13, (not related) took part in the 2nd murder. Mary attempted many murders besides those.Brian Howe had no mother, so he won’t be missed. Mary Bell in 1980 was released. She started a new life including a new name. 4 years later she had a daughter and in 2009, it was reported that Bell had became a grandmother. #_life20_#mysterious#creepy#marybell#serialkiller#uk#mother#kids#wow#ایذان#تهران#مادر#عشق#کودک#یتیم#ترسناک#قاتل#جالب#وحشی#کودک_آزاری#زندان

A post shared by _LIFE20_ (@_life20_) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 23. októbra 2017Zdroj all-that-is-interesting.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: