Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné výroky, ktoré vyšli z úst sériových vrahov 2. časť

Befunky collage2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
en.wikipedia.org
reklama:
reklama:

Určite ste už počuli alebo čítali nejaký desivý citát z úst sériového vraha. Je ich plný internet a existuje aj niekoľko kníh s citátmi sériových vrahov. Vrahovia sa v nich chvália krutými vraždami, kde sa ešte aj prostredníctvom slov vysmievali zo svojich obetí. Tu je pár desivých citátov, ktoré odkrývajú skutočnú strašnú povahu sériových vrahov.

Edmund Kemper

„Pochopte ma, ak som ich zabil, nemohli ma odmietnuť ako muža.“

Edmund Kemper vyslovil tieto slová po dolapení. Mal len pätnásť rokov, keď zavraždil svojich starých rodičov, potom zabil a zneužil šesť stopárok a nakoniec zavraždil svoju matku a jej priateľa.

Herbert Mullin

„Videl som svetlo nad človekom a hlas mi povedal: to je osoba, ktorú treba zabiť.“

Takto svoje vraždenie vysvetlil Herbert Mullin, ktorý zabil trinásť ľudí. Neskôr tvrdil, že ich smrťou zabránil zemetraseniam v Kalifornii.

David Berkowitz

„Žijem pre lov- to je môj život.“

To sú slová „Samovho syna“ Davida Berkowitza, ktorý medzi rokmi 1976-1977 zabil šesť ľudí. Citát pochádza z listu, ktorý „Samov syn“ (ako sa sám nazval) poslal polícii.

Ed Gein

„Nie príliš dlho, musel som predsa robiť aj iné veci.“

Tak odpovedal vrah z Wisconsinu Ed Gein na otázku, či na sebe nosil masky vyrobené z kože svojich obetí. Hoci Gein nie je sériový vrah (sériový vrah zabil najmenej troch ľudí), keďže má na svedomí „len“ dva ľudské životy a niekoľko vykradnutých hrobov, ale vďaka svojmu správaniu patrí medzi sériových vrahov.

Ian Brady

„Robíme všetko, čo máme radi. Či sa stane, že nás budú súdiť ako zlých či dobrých, to je na rozhodnutí iných.“

Tak sa vyjadril Ian Brady, vrah z Manchestru, ktorý medzi rokmi 1963-1964 spolu so svojou priateľkou Myrou Hindleyovou zabil päť detí, pričom najmenej štyri aj znásilnili.

Jack Rozparovač

„Z pekla pre pána Luska. Posielam ti polovicu obličky, ktorú som vyrezal jednej žene. Vyprážal som ju a zjedol, bolo to veľmi dobré. Mohol by som ti poslať aj krvavý nôž, ktorým som obličku vybral…Chyť ma, ak to dokážeš.“

Tento List z pekla je pripisovaný Jackovi Rozparovačovi, ktorý terorizoval Londýn od roku 1888.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 21. júna 2017Zdroj the-line-up.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: