Madam LaLaurie je známou sériovou vrahyňou, ktorá mučila svojich otrokov vo vlastnej vile - 2. časť

Zdieľať
Lalaurietitulna2.jpg

Madam LaLaurie si drží svoje špeciálne miesto medzi legendami amerického mesta New Orleans. Ak niekde existuje dom, v ktorom má strašiť, tak je to práve jej vila, ktorá v sebe skrýva zbierku miestností, používaných na mučenie a vraždenie otrokov tými najbrutálnejšími a najkrutejšími spôsobmi. Madam LaLaurie, bohatá žena z okruhov smotánky a zároveň majiteľka otrokov, je pravdepodobne jednou z prvých amerických sériových vrahýň. Počet jej obetí sa odhadom pohybuje okolo čísla 100.

V tomto článku vám prinášame niekoľko ďalších desivých faktov o tejto zvrátenej osobe.

Otrokyni napchala zvieracie exkrementy do úst a potom ich zašila

Jednou z najbrutálnejších foriem mučenia, ktoré LaLaurie vykonávala na svojich otrokoch, nebola len nechutná, ale dokazuje aj to, že pravdepodobne to nevykonávala sama. Pri záchrane otrokov počas požiaru, ktorý sme spomínali v predošlej časti, našli ľudia na povale ženu, ktorá mala v ústach napchaté zvieracie exkrementy a zošité pery.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/DLaLaurie.jpg

Okrem toho, že ide o extrémne nechutný a zvrátený akt, vieme aj to, že by to madam LaLaurie len ťažko dokázala sama. Na vykonanie musela jedna osoba obeť držať, ďalšia sa musela postarať o exkrementy a pravdepodobne pri tom bol aj tretí človek, ktorý žene ústa zašil. LaLaurie získala titul strašiaka mesta New Orleans, no pravdepodobne nebola sama.

Https://www.ranker.com/list/scary madame lalaurie facts/jacob shelton

Žene dolámala kosti, aby sa vošla do malej klietky

Mnoho LaLauriných otrokov zažívalo muky zo zlomenín. Kosti boli mnohokrát zlomené a naspäť napravené. Keď sa odhalili zverstvá, ktoré boli vykonávané na povale vily, jedna z obetí nemala ruky a nohy. Ďalšia mala kosti dolámané a vykrútené tak, aby sa vošla do drobnej kovovej klietky pre psov. Obe ženy boli stále nažive.

Https://pxhere.com/en/photo/823309

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom