Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Madam LaLaurie je známou sériovou vrahyňou, ktorá mučila svojich otrokov vo vlastnej vile – 2. časť

Lalaurietitulna2.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Madam LaLaurie si drží svoje špeciálne miesto medzi legendami amerického mesta New Orleans. Ak niekde existuje dom, v ktorom má strašiť, tak je to práve jej vila, ktorá v sebe skrýva zbierku miestností, používaných na mučenie a vraždenie otrokov tými najbrutálnejšími a najkrutejšími spôsobmi. Madam LaLaurie, bohatá žena z okruhov smotánky a zároveň majiteľka otrokov, je pravdepodobne jednou z prvých amerických sériových vrahýň. Počet jej obetí sa odhadom pohybuje okolo čísla 100.

V tomto článku vám prinášame niekoľko ďalších desivých faktov o tejto zvrátenej osobe.

Otrokyni napchala zvieracie exkrementy do úst a potom ich zašila

Jednou z najbrutálnejších foriem mučenia, ktoré LaLaurie vykonávala na svojich otrokoch, nebola len nechutná, ale dokazuje aj to, že pravdepodobne to nevykonávala sama. Pri záchrane otrokov počas požiaru, ktorý sme spomínali v predošlej časti, našli ľudia na povale ženu, ktorá mala v ústach napchaté zvieracie exkrementy a zošité pery.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/81/DLaLaurie.jpg
Foto: www.imgur.com

Okrem toho, že ide o extrémne nechutný a zvrátený akt, vieme aj to, že by to madam LaLaurie len ťažko dokázala sama. Na vykonanie musela jedna osoba obeť držať, ďalšia sa musela postarať o exkrementy a pravdepodobne pri tom bol aj tretí človek, ktorý žene ústa zašil. LaLaurie získala titul strašiaka mesta New Orleans, no pravdepodobne nebola sama.

Https://www.ranker.com/list/scary madame lalaurie facts/jacob shelton
Foto: www.imgur.com

Žene dolámala kosti, aby sa vošla do malej klietky

Mnoho LaLauriných otrokov zažívalo muky zo zlomenín. Kosti boli mnohokrát zlomené a naspäť napravené. Keď sa odhalili zverstvá, ktoré boli vykonávané na povale vily, jedna z obetí nemala ruky a nohy. Ďalšia mala kosti dolámané a vykrútené tak, aby sa vošla do drobnej kovovej klietky pre psov. Obe ženy boli stále nažive.

Https://pxhere.com/en/photo/823309
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 8. septembra 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: