Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Madam LaLaurie je známou sériovou vrahyňou, ktorá mučila svojich otrokov vo vlastnej vile – 1. časť

Lalaurietitulna1
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:

Madam LaLaurie si drží svoje špeciálne miesto medzi legendami amerického mesta New Orleans. Ak niekde existuje dom, v ktorom má strašiť, tak je to práve jej vila, ktorá v sebe skrýva zbierku miestností, používaných na mučenie a vraždenie otrokov tými najbrutálnejšími a najkrutejšími spôsobmi. Madam LaLaurie, bohatá žena z okruhov smotánky a zároveň majiteľka otrokov, je pravdepodobne jednou z prvých amerických sériových vrahýň. Počet jej obetí sa odhadom pohybuje okolo čísla 100.

V tomto článku vám prinášame niekoľko desivých faktov o tejto zvrátenej osobe.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4e/Delphine_LaLaurie.jpg

Pokúsila sa zmeniť ženu na húsenicu

Po tom, čo vilu madam LaLaurie pohltili plamene, sa obyvatelia New Orleans ponáhľali na pomoc. Pri pokuse zachrániť otrokov, uväznených v horiacom dome, odhalili pomerne znepokojujúce „experimenty“, ktoré na nich žena vykonávala.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f8/The_LaLaurie_Mansion.jpg

Jednu z otrokýň našli s amputovanými rukami a kožou, stiahnutou v istej textúre, kvôli čomu pripomínala ľudskú húsenicu. Ďalšia z obetí mala dolámané a vykrútené končatiny, ktoré boli upevnené v takej polohe, aby žena pripomínala ľudského kraba.

Https://vignette.wikia.nocookie.net/creepypasta/images/4/41/Delphine lalauriewax 7.jpg/revision/latest?cb=20140819010524

Uväznených otrokov obkrúcala ich vlastnými črevami, akoby mali opasok

Nepoznáme presnú časovú os LaLauriených mučení. Zdokonaľovala svoje tresty alebo rovno začala premenou ženy na ľudskú stonožku? Jednou z ďalších chorých foriem mučenia, ktoré LaLaurie vykonala, bolo následovné. Zviazala svoje obete, ktorých ruky boli zovreté hrubými reťazami, rozrezala im brucho a obkrútila ich črevami. Otrokov tam nechala visieť a pomaly hniť.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/50/Cicatrices_de_flagellation_sur_un_esclave.jpg
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 5. septembra 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: