Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Madam LaLaurie je známou sériovou vrahyňou, ktorá mučila svojich otrokov vo vlastnej vile – 3. časť

Lalaurietitulna3.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Madam LaLaurie si drží svoje špeciálne miesto medzi legendami amerického mesta New Orleans. Ak niekde existuje dom, v ktorom má strašiť, tak je to práve jej vila, ktorá v sebe skrýva zbierku miestností používaných na mučenie a vraždenie otrokov tými najbrutálnejšími a najkrutejšími spôsobmi. Madam LaLaurie, bohatá žena z okruhov smotánky a zároveň majiteľka otrokov, je pravdepodobne jednou z prvých amerických sériových vrahýň. Počet jej obetí sa odhadom pohybuje okolo čísla 100.

V tomto článku vám prinášame niekoľko ďalších desivých faktov o tejto zvrátenej osobe.

Https://www.ranker.com/list/scary madame lalaurie facts/jacob shelton
Foto: www.imgur.com

Použila paličku, aby mohla otrokovi „miešať“ mozog

Na mieste bolo nájdených mnoho lebiek. V jednom z prípadov bol otrok stále nažive a diera v jeho lebke bola plná červov. Jeden z mužov bol dokonca nájdený s dierou, cez ktorú bola prestrčená palička, ktorou mu LaLaurie „miešala“ mozog.

Https://www.ranker.com/list/scary madame lalaurie facts/jacob shelton
Foto: www.imgur.com

Svoju osobnú kuchárku priviazala reťazou ku kuchynskej linke

Nič neponižuje človeka viac, ako keď ho priviažu k hmotnej reprezentácii jeho postavenia v spoločnosti. A presne to urobila madam LaLaurie svojej 70-ročnej osobnej kuchárke, ktorá jej pripravovala všetky jedlá.

Https://www.ranker.com/list/scary madame lalaurie facts/jacob shelton
Foto: www.imgur.com

Urobila to možno preto, že jej nemohla dôverovať a bála sa, že utečie (kto by sa o to nepokúsil), alebo len preto, že ju uspokojovalo väzniť ľudí proti svojej vôli. A presne to sa jej aj vypomstilo, pretože práve táto kuchárka úmyselne podpálila jej vilu, vďaka čomu sa odhalili LaLauriene zverstvá.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 11. septembra 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.