Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné príbehy o deťoch, z ktorých sa stali sérioví vrahovia 2. časť

Killer kids nehemiah griego.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
all-that-is-interesting.com
reklama:
reklama:

Nie všetky deti sú nevinné. V skutočnosti sú niektoré vinné z najhorších zločinov, ktoré je možné spáchať. Patológia dospelých sériových zabijakov sa vyhýba pochopeniu ich činov, ale spôsoby trestov sú pre ľudí ľahšie pochopiteľné a lepšie si uvedomujú, o čo ide. Ale keď je vrahom dieťa, vynárajú sa pochybnosti o motíve aj o spôsobe trestu. A hlavne obavy.

Nehemiah Griego

Okolo polnoci 19. januára 2013 veľmi rozrušený 15-ročný chlapec Nehemiah Griego vošiel do rodičovskej spálne s puškou z rodinného trezoru a strelil spiacej matke do tváre. Výstrel zobudil jeho deväťročného brata Zephaniaha, ktorý sa prišiel pozrieť, čo sa deje. Nehemiah zbadal na chodbe brata a rozhodol sa vziať ho do spálne a ukázať mu, čo urobil ich matke.

Keď si to malý chlapec uvedomil, brat vystrelil chladnokrvne dvakrát aj na neho a potom ho nechal zomrieť na podlahe. Streľba zobudila aj dve malé sestričky, ktoré Nehemiah vypátral podľa plaču. Päťročná Jaela a dvojročná Angelina sa schovávali v izbe, kde ich najstarší brat zastrelil.

Killer kids nehemiah griego.jpg
all-that-is-interesting.com

Teraz bol Nehemiah v dome sám, ale rozhodol sa opäť ísť do rodinného trezoru, kde si vzal inú zbraň, ktorou chcel zabiť otca- pastora. Keď sa otec Greg vrátil domov z nočnej práce v kostole, Nehemiah na neho čakal vo vstupnej hale, aby ho zabil. Nechal otca vykrvácať a odišiel hore do rodičovskej spálne.

Tam našiel kľúče od auta patriaceho matke, na ktorom ušiel k priateľke. Polícia zbystrila po tom, ako sa chlapec spýtal babky svojej priateľky, či nemôže na nejakú dobu prísť bývať k nim.

Čím viac polícia pátrala a riešila tento prípad, tým bola zmätenejšia. V prvom rade bola celá rodina hlboko pobožná- oveľa viac ako väčšina amerických rodín. Otec Greg a matka Sarah svoje deti učili doma a so svetom vonku mali deti minimálny kontakt.

Chlana.jpg
Foto: www.imgur.com

Veľmi zvláštne je to, že napriek silnému náboženskému presvedčeniu sa rodičia nejako nepohoršovali nad vzťahom ich najstaršieho syna s jeho 12-ročnou priateľkou a boli „slepí“ voči ich sexuálnemu vzťahu.

Hneď ako chlapec vyvraždil celú rodinu, napísal priateľke smsku, kde sa priznal k viacnásobnej vražde a napísal, že sa cíti bláznivo. Podľa záznamov si potom poslali sériu sexuálne ladených smsiek.

Bez nazvu 1.jpg
www.youtube.com

Vyšetrovateľom Nehemiah tvrdil, že zabil svojich rodičov preto, lebo otec bol manipulátor a zneužíval ich, ale dôkazy jeho tvrdenia vyvrátili. Podľa nich bolo zabíjanie súčasťou plánu, ktorý mladý vrah vymyslel so svojou priateľkou.

Aj jeho priateľka mala zavraždiť svoju rodinu, ale na poslednú chvíľu si to rozmyslela. Nehemiah tak ostal v pláne sám. Na otázku, prečo musel zabiť aj súrodencov, ak zlí boli len rodičia, odpovedal, že „musel odviesť dôkladnú prácu“. Mladý vrah bol súdený ako mladistvý, to znamená, že v roku 2018 sa dostane na slobodu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 24. októbra 2017Zdroj all-that-is-interesting.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: