Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Halloweensky príbeh o Aaronovi Thomasovi podľa skutočnej udalosti

Forest 1281259_640.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Halloween je pre mnohých ľudí najobľúbenejším sviatkom v roku, kedy si môžu nasadiť masky a oslavovať. Deti milujú chodiť zvoniť po domoch a pýtať si cukríky. A práve Halloween je aj „vďačným“ dňom na zločin. Tu je príbeh, ktorý sa odohral v Amerike.

V noci 31. októbra 2009 tri dospievajúce dievčatá vliekli vrecia cukríkov cez tiché predmestie mesta Woodbridge v štáte Virginia. Severne od nich v meste Arlington človek menom Aaron Thomas nasadal do žltého sedanu Chrysler 300. Vo vrecku mal zapaľovač v tvare 9mm poloautomatickej zbrane.

Celebration 1868676_640.jpg
pixabay.com

Thomas kedysi vo Woodbridge žil. Mal vzťah so ženou menom Jewell Hicks a býval s ňou a jej malým synom, ku ktorému sa správal ako ku vlastnému. Vzťah nefungoval, ale ostali priateľmi a práve na Halloween bol Thomas v meste kvôli svojej bývalej. Pomáhal jej so sťahovaním a aj preto mal jej auto. Thomas v noci vyrazil na nákupy- potreboval nové tričko, ale rýchlo sa ocitol v záplave spomienok v ich starom dome. Zbadal tri dievčatá. Pršalo, bola tma, dievčatá boli samé.

Thomas zaparkoval auto a skôr, ako si dievčatá stihli uvedomiť čo sa deje (a čo sa môže stať), Thomas na ne zamieril falošným zapaľovačom v tvare zbrane. Donútil ich pod hrozbami ísť s ním. Za lekárňou zabočili do lesa, kde ich strmý svah priviedol na dno dažďovej rokliny. Thomas dievčatám prikázal, aby si tam ľahli na zem a ostali tam.

Forest 1281259_640.jpg
pixabay.com

Jedno z dievčat neskôr povedalo: „Modlila som sa, teda aspoň myslím, že to bolo modlenie. Myslela som si, že zomriem.“ Ďalšiemu z dievčat sa podarilo poslať svojej matke správu, ktorá jej čitateľke na chvíľu zastavila srdce: „Muž znásilňuje moju kamarátku v lese za lekárňou. Zavolaj 911.“ Dievčaťu sa podarilo zavolať políciu aj samému, pretože Thomas bol príliš zaneprázdnený aktom, aby si niečo všimol.

Polícia bola na mieste v priebehu pár minút a Thomasa odohnali hlbšie do lesa. Thomas odhodil zapaľovač, obišiel policajtov a potom pokojne prešiel okolo niekoľkých desiatok policajtov k svojmu autu na parkovisku a odišiel.

Mystic 918502_640.jpg
pixabay.com

Od roku 1997 do roku 2009 mali mnohé rodiny v Amerike dobrý dôvod na noc zamykať dvere, aj keď o tom ani netušili. Počas týchto dvanástich rokov Aarona Thomasa nazývali aj „sexuálnym násilníkom východného pobrežia“. Thomas unášal a znásilňoval ženy a dievčatá od Virginie po Rhode Island.

Únos troch dievčat na Halloween ale vyvolal masívne pátranie. Trvalo síce ešte dva roky a jeden tip od anonyma, kým polícia začala podozrievať Thomasa. Potom dokázali prepojiť jeho DNA s trinástimi nevyriešenými prípadmi znásilnenia. Aj keď je Thomas pravdepodobne zodpovedný za omnoho viac znásilnení, ostatné ostávajú neobjasnené.

V roku 2013 dostal Aaron Thomas tri doživotné tresty plus osemdesiat rokov a v roku 2015 bol obvinený ešte z troch ďalších skutkov, za čo dostal ešte ďalšie tri doživotia.

Autumn 2182008_640.jpg
pixabay.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 17. mája 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: