Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vrahovia s nezvyčajnou posadnutosťou 2. časť. Posadnutosť parkovaním, aj akt spontánnej divokosti

Craig Hicks
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA

Smrť nás obklopuje na každom kroku a zdá sa, že nás už tak nešokuje. Ale keď sa objaví vrah, ktorého motívy alebo spôsoby vraždy sú iné, zaujme nás a chceme ho pochopiť. Hlavne ak ide naozaj o nezvyčajných vrahov s ešte nezvyčajnejšími úchylkami.

Ricky Borgsdale a voyerizmus

Najlepšími priateľmi dospievajúceho Ricka boli utrpenie a dysfunkcie. Bol to syn násilnej matky alkoholičky, ktorý objavil čaro drog a mal pomer s nevlastnou sestrou. Už ako mladistvý mal za sebou mnoho obvinení z trestných činov ako napríklad aj znásilnenie. V dospelosti bol poháňaný násilím a voyerizmom. V roku 1987 dosiahol vrchol svojej zvrátenosti. Odpykal si čiastočný trest za držanie strelnej zbrane bez licencie a hneď na to bol zadržaný za obnažovanie sa na verejnosti. Súd bol ale zhovievavý. Takže Ricky čas využil na to, aby zastrelil sedem ľudí. Počas šiestich týždňov sliedil po Washingtone, kde si vyhliadol ženy, ktoré potom cez okno sledoval. Niekedy pod oknom aj onanoval a aby bol úplne spokojný, svoju obeť potom zastrelil. Jeho právnici sa ho snažili z obvinení dostať slovami, že má len zmučenú dušu, ktorá chce ukojiť hlad z hrozného detstva, kedy bol zneužívaný. Dostal 63 rokov.

listverse.com

Craig Hicks a parkovacie miesta

Craigov obľúbený film bol Falling Down o človeku, ktorý zošalie. Podľa jeho exmanželky film sledoval s fanatickou zbožnosťou a našiel veľkú zábavu v krviprelievaní vo filme. Bol to tiež zanietený ateista, ktorý pohŕdal organizovanými náboženstvami. Ale najzvláštnejšia bola jeho posadnutosť parkovaním. Craig si neuveriteľne všímal kde a ako jeho susedia parkujú. Svoje miesto pred domom si strážil s tyranským zápalom. Dokonca si zapisoval a katalogizoval, ktorý sused má aké auto a kde a ako ho parkuje- išiel až do detailov. Zaznamenával, komu chýbali nejaké nálepky alebo keď niekto porušil nariadenia. So susedmi riešil mnoho sporov kvôli parkovacím miestam. Nahlásil dvojicu, ktorá mala sex v zaparkovanom aute a sám dostal zákaz volať miestnu odťahovú službu, pretože ich služby využíval veľmi často. Jeho susedia sa necítili pokojne a v bezpečí. Obzvlášť jedného suseda Deaha Baraka nemohol vystáť. Deah robil všetko pre to, aby svojho neurotického suseda nijako nedráždil, keďže na neho viackrát namieril zbraň. Jeho snaha bola márna. Vo februári 2015 zastrelil Craig Deaha, jeho manželku a aj švagrinú. Podľa mnohých to bol útok z nenávisti k moslimom. Tí, čo poznajú Craiga lepšie, tvrdia niečo iné.

SITA

Dayton Leroy Rogers a nohy a zväzovanie

Ako 18-ročný požiadal Dayton 15-ročné dievča, aby zavrelo oči. Potom ju bodol do brucha. Bol to akt spontánnej divokosti, ktorému nikto nerozumel. Nasledujúce roky Dayton začal znásilňovať ženy. Jeho prvá vražda vyplávala na povrch v roku 1988, ale postupne sa začalo objavovať toho viac. Dayton mal záľubu v prostitútkach závislých na heroíne. Prostitútkam rád hladkal nohy za peniaze a keď si získal ich dôveru, premenil sa v šialenca. Ako nožný fetišista ich hrýzol do nôh a niekedy im nohy dokonca úplne odrezal. Rád ženám trieskal hlavy o tvrdé povrchy, urážal ich a degradoval. Čím viac kričali a trpeli, tým viac bol vzrušený. Akonáhle sa „pohral“, obeť čakala smrť a zmrzačenie. Dayton mal na konte najmenej osem mŕtvych žien. Ale existuje viac ako dvanásť prostitútok, ktorým sa podarilo utiecť pred Daytonom. Bol odsúdený na trest smrti.

listverse.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 1. februára 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme