Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na vodiča zaútočila žena, ktorá vyzerala ako posadnutá diablom. Z videa ide hrôza!

Tit 3.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Oblečená len v bielej nočnej košeli pobehovala po uliciach mexického mesta Culiacán táto mladá žena. Skočila na kapotu auta a vrčala na muža, ktorý sa k nej priblížil… Desivé!

Niečo také by nechcel zažiť asi nikto. Tomuto vodičovi sa podarilo nakrútiť video, ktoré zachytáva, ako mu mladá žena zaútočila na auto a vrčala pri tom ako divé zviera. Vyplazovala jazyk a vypliešťala oči, takže vyzerala ako postava z hororu.

Vodič, ktorý na takéto stretnutie asi nikdy nezabudne, sa jej zľakol a okamžite zaradil spiatočku. Vtom žena začala vzpínať ruky k nebesiam…

Následne je video odstrihnuté a my môžeme vidieť ženu pripútanú k stromu. Okolo sú policajti a ľudia z okolia a žena sa následne snaží strom pobozkať. Potom sa zvalí na zem a jedna zo žien ju chce prebrať tým, že ju obleje vodou.

To, či bola táto žena iba nadrogovaná alebo skutočne posadnutá zlou silou, zatiaľ jasné nie je. Do úvahy tiež pripadá možnosť, že trpí vážnou psychickou poruchou.

V každom prípade z týchto záberov mrazí…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. marca 2016Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: