Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Diabolské dieťa z Hull House – dom, v ktorom bolo posadnuté malé bábätko! – 1. časť

Hullhousetitulna.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V roku 1913 bol Hull House v Chicagu šesť týždňov doslova zaplavený zvedavými ľuďmi,vyžadujúcimi si vidieť diabolské dieťa, ktoré tam bolo nechané vystrašeným rodičom. Ten sa v panike rozhodol dieťa nechať na prahu dverí. Legenda o tomto bábätku sa rozšírila naprieč celým mestom a krajom. Ľudia sa na miesto hrnuli s cieľom vidieť diabla, prevteleného do tela nevinného dieťaťa.

Hull House

Hull House je pokladaný za jednu z najstrašidelnejších budov amerického mesta Chicago. Aj keď samotný dom pôsobil ako každá iná normálna budova, v priebehu rokov sa v ňom odohralo niekoľko udalostí, ktoré ho hádžu do pomerne zlovestného tieňa.

2658095.jpeg
Foto: www.imgur.com

Budova bola v roku 1856 postavená na ulici South Helstead Street mužom menom Charles J. Hull, podľa ktorého dostala aj svoje meno. Susedstvo sa zdalo byť na svoju dobu pomerne moderné a život sa pre rodinu Hullovcov vyvíjal dobre. Nanešťastie, jeho manželka zomrela a Hull tak zostal na svoje dve deti sám. Tie však nasledujúce desaťročie zomreli tiež. Majiteľ domu sa teda presťahoval do inej časti Chicaga, no zdá sa, že jeho zosnulá manželka sa rozhodla zostať a strašiť v izbe, v ktorej kedysi zahynula.

Hull_house_2.jpg
Foto: www.imgur.com

Dom prežil aj chicagský požiar z roku 1871, no ostatným domom v susedstve sa až tak nedarilo. V oblasti sa začali usádzať imigranti a reputácia tejto štvrte začala výrazne klesať. V sedemdesiatych rokoch 19. storočia sa Hull House stal domovom pre chudobných a starých ľudí, kvôli čomu sa pochopiteľne stal aj svedkom ďalších úmrtí.

6036897367_fa82d9ba74_b.jpg
Foto: www.imgur.com

V priebehu rokov sa v dome stalo niekoľko záhadných a desivých udalostí, ako sú napríklad nevysvetliteľné požiare, zjavenie bielej panej, postavy videné v chodbách a okenice, ktoré sa otvárali úplne samé. V roku 1913 sa však Hull House zapísal do histórie mesta Chicago s veľmi podivuhodným a desivým prípadom posadnutého bábätka, o ktorom sa môžete dočítať v ďalšej časti článku, ktorú vám prinesieme v blízkej dobe.

800px jasper_g._hull_house.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 14. mája 2018Zdroj www.theparanormalguide.com , © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: