Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ružová pani z Greencastle – duša ženy, ktorá odmietla opustiť svoj domov

Ruzovapanititulna.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Rezidencia rodiny O’Hareovcov v Greencastle v americkom štáte Indiana je už dnes zdemolovaná, a to kvôli využitiu pozemku na iné účely, avšak napriek tomu za sebou zanechala mnoho tajomstiev a desivých otázok. Mužovi menom Guy Winter sa totižto podarilo na pozemku zachytiť nasledujúce fotky, ktoré naháňajú strach mnohým, nielen miestnym ľuďom.

Guy Winters je muž, ktorý si vo svojom živote prešiel viacerými paranormálnymi skúsenosťami. Nič z toho sa však nevyrovná momentu, keď ho v jeden osudný večer navštívili kamaráti s veľmi zaujímavým nápadom a presvedčili ho, aby si s nimi šiel omrknúť jeden z miestnych domov.

Https://www.youtube.com/watch?v=cVhmXAtVyj4
Foto: www.imgur.com

Predtým, než ho jeho priatelia prišli zavolať, sa skupinka bola poprechádzať po ruinách domu rodiny O’Hareovcov, kde údajne zažili nevysvetliteľné veci. Guy Winters sa vzhľadom na svoje predošlé skúsenosti rozhodol, že by bolo celkom fajn stráviť večer s nimi.

Rezidencia rodiny O’Hareovcov bola vybudovaná začiatkom 19. storočia a tento poschodový tehlový dom slúžil ako domov mnohým jej ďalším generáciám.

Https://www.youtube.com/watch?v=cVhmXAtVyj4
Foto: www.imgur.com

Desivý večer

V onú noc Guy v dome vyfotografoval mnoho fotiek, a to dokonca aj z poschodia, kde sa odvážil vkročiť ako jediný z partie. Guy si spomína na čudný, ba dokonca až nepríjemný pocit, ktorý ho sprevádzal, keď dom fotografoval, a taktiež na silné pulzovanie v hlave.

V tento večer však skupinka kamarátov nevidela nič zvláštne. Šok prišiel až po tom, čo Guy Winters vyvolal zachytené fotografie, z ktorých sa náhle stali fotky duchov. Napriek tomu, že prízraky neboli voľným okom viditeľné, na fotke boli ich obrysy zreteľné a presvedčivé.

Https://www.youtube.com/watch?v=cVhmXAtVyj4
Foto: www.imgur.com

Okrem Zlatej panej, ktorá sa zjavila v spodnom okne, sa na záberoch ukázala taktiež Ružová pani, ktorá ľudí vydesila najviac. Tá sa objavila v okne na druhom poschodí až v troch jednotlivých snímkach. Na každej fotke sa však postava hýbe a je zachytená v inej polohe. Po preskúmaní fotografií sa zistilo, že neboli upravené a že nimi nebolo nijako nevhodne manipulované.

Aká je identita Ružovej panej?

Guy odniesol fotky do miestnej televíznej stanice, ktorá im venovala krátky program. Vďaka tomu sa mužovi podarilo stretnúť s žijúcim potomkom rodiny O’Hareovcov. Mary, spomínaná členka rodiny, si na stretnutie priniesla množstvo rodinných fotografií a v Ružovej pani údajne spoznala svoju matku Irene O’Hare. Okno, v ktorom sa prízrak zjavil, patrí k jej spálni. Mary taktiež verí, že Zlatá pani, ktorá sa na fotkách objavila, je jej teta Vera O’Hare.

Https://www.youtube.com/watch?v=cVhmXAtVyj4
Foto: www.imgur.com

Fotky Guya Wintersa zožali pozornosť viacerých televízii a dokumentov. Napriek tomu, že bola budova zbúraná, Guy tvrdí, že cíti prítomnosť paranormálnych síl zakaždým, keď prechádza okolo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 15. januára 2018Zdroj www.theparanormalguide.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: