Hrôzostrašný príbeh: Nekonečná noc

Zdieľať

Mladý chlapec sa v noci zobudil kvôli divným zvukom. Vtedy ešte nevedel, že ho čakala najhoršia a najdlhšia noc v jeho živote.

Uprostred noci ma zobudili kroky. Otvoril som oči, ktoré sa snažili privyknúť si na tmu a v tom momente sa potichu otvorili dvere do mojej izby.

Muž v čiernom za sebou ťahal bezvládne telá mojich rodičov. Tváril som sa že spím, no pritom som ho nenápadne sledoval vydeseným pohľadom. Snažil som sa nevydať ani hlások.

Muž posadil telá mojich rodičov na gauč. Dal si záležať, aby ich polohy vyzerali prirodzene. Potom si začal namáčať prsty do krvi okolo ich krkov a niečo písať na stenu. Snažil som sa od hrôzy a znechutenia nezačať kričať. Žlč mi vystúpila do krku a z celých síl som sa snažil nepovracať sa.

V tme som nevedel rozoznať, čo muž písal na stenu. No keď dopísal, tak sa začal približovať k mojej posteli. Rýchlo som zatvoril oči od strachu a aj preto, aby nevedel, že nespím. Počul som, ako vrah stál vedľa mňa a ja som čakal na najhoršie. On sa však skrčil a schoval sa pod moju posteľ.

https://artaprostiei.ro/2017/04/30/fascinanta-poveste-a-mucilor-de-sub-pat/

Nevedel som, čo mám robiť, tak som bez pohnutia ležal ďalej. Muž asi čakal, kým sa zobudím, a preto som nasledujúce hodiny, ktoré trvali večnosť, predstieral, že spím. Jediné, čo som počul, bolo tiché dýchanie muža. Pomaly sa začalo rozvidnievať a vtedy som už dokázal prečítať nápis na stene: Viem, že nespíš.

Po dočítaní odkazu som hlasno zalapal po dychu a vtedy sa vrah pod mojou posteľou pohol.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom