Desivé a skutočné príhody, ktoré sa stali obyčajným ľudom - 4. časť

Zdieľať

Každý sa občas dostáva do nepríjemných situácií. Ľudia v týchto pravdivých príbehoch však zažili situácie, ktoré ich naozaj vydesili. Niekedy sa až báli o svoj život.

Nechceli mi len predať parfém…

Uprostred dňa som zaparkovala na celkom zaplnenom parkovisku potravín v peknej časti mesta. Vzadu som viezla svoju malú dcéru. Vystúpila som z auta, aby som ju mohla vybrať z autosedačky. Predtým ako som stihla otvoriť dvere, sa ku mne priblížil neznámy Hispánec.

Opýtal sa ma, či by som nemala záujem kúpiť si nejaký parfém. Povedala som, že nie. Bol však neuveriteľne neodbytný. Pýtal sa ma, či som si istá. V ich aute, na ktoré ukazoval, mali totiž veľa vôní. Tvrdo som mu odpovedala, že nie a vybrala dcérku z autosedačky. Keď uvidel, že mám bábätko, tak sa mi ospravedlnil za obťažovanie a odišiel.

Student escapes attacker jaila gladden 5.jpg
https://www.boredpanda.com/student-escapes-attacker-jaila-gladden/

V tom momente som si z toho nerobila veľkú hlavu. Zamkla som auto, dala dcéru do sedačky v košíku a išla smerom k obchodu. Obzrela som sa, aby som zistila, či ma ten muž nenasledoval. Vrátil sa však do svojho hrdzavého, rozpadávajúceho sa auta. Vyzeralo to, ako keby vzadu sedeli ďalší dvaja desivo vyzerajúci muži. Auto odišlo.

Keď som vstúpila do obchodu, tak ma napadlo, čo všetko sa mi alebo niekomu inému mohlo stať. Povedala som o tom manažérovi obchodu, aby som si splnila svoju občiansku povinnosť. Z domu som potom pre istotu zavolala na políciu, keby sa niekomu inému niečo stalo.

O mesiac neskôr som uvidela článok o obchodníkoch s ľuďmi, ktorí predávali unesené osoby do sexuálneho otroctva. Mladé ženy lákali do svojho auta pod zámienkou, že im predajú parfém.

Na ďalší deň mi muž kúpil slzný sprej. Neverte nikomu v dnešnom svete. Vonku je to nebezpečné a desivé.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom