Špina na Wisterovú sa už valí. Kompromitujúce materiály jej mobilu. Uniesla synov prvá...

Zdieľať
Jeremy Hulsh so synmi
Jeremy Hulsh so synmi Foto: archív Jeremy Hulsh

Neúprosný boj o synov medzi moderátorkou Verou Wisterovou a jej manželom Jeremym Hulshom je v plnom prúde. Prebieha navyše takmer v priamom prenose a sledujú ho tisícky Slovákov. Aj keď obaja rodičia boli za 12 dní od únosu Thea a Harlowa skúpi na slovo, nejaké vyjadrenia poskytli. Minulý týždeň to bola moderátorka, teraz sa naopak opäť ozval Hulsh s poriadne šokujúcimi informáciami.

Ten vyhlásil, že to bola práve Wisterová, ktorá ako prvá uniesla ich synov z Izraela. „Dňa 8. januára 2017 moja manželka, slovenská zabávačka s mnohými známosťami uniesla naše deti z Izraela na Slovensko,“ povedal Jeremy Hulsh v rozsiahlom statuse, ktorý opäť zverejnila zahraničná novinárka Malina Saval. Okrem toho hovorí aj o šokujúcich kompromitujúcich materiáloch, ktoré sa mali podľa jeho slov nájsť v moderátorkinom telefóne. Tieto dôkazy, ktoré ju majú usvedčovať z únosu poskytol aj slovenským úradom, či súdom. Ani to mu však nepomohlo a verdikt v prípade opatrovníctva detí znel jasne: stretnutia len pod dohľadom Wisterovej, alebo osoby, ktorú poverí.

„Ako cudzinec bez práv som sa dva mesiace pokúšal získať zastúpenie na Slovensku. Zistil som, že moja manželka pred únosom kontaktovala každú významnú právnickú kanceláriu v Bratislave a nalákala ju neznámymi prostriedkami, aby ma odmietli zastúpovať,“ hovorí ďalej stále manžel Wisterovej. Svojich dvoch synov pritom videl naozaj zrideka, počas pracovného týždňa 6 hodín a rovnako aj počas víkendov. Po únose svojich synov, ktorý prebehol v jednom z bratislavských nákupných centier teraz vyzýva kompetentné orgány, aby konali. „Ako zdevastovaný rodič som dnes bezmocný a zúfalo vyzývam vládu USA, ministerstvo zahraničných vecí, FBI, ministerstvo spravodlivosti USA a OSN, aby v mojom mene priamo vyjednávali so slovenskou vládou, aby som zaistil bezpečnosť svojich chlapcov, aby chránili naše ľudské práva a požadovali spravodlivý a nestranný riadny proces,“ povedal ešte Hulsh.

Wisterová tak musí okrem toho, že už 12 dní nevidela svoje deti riešiť aj ďalšie a ďalšie problémy. Zdá sa, že Hulsh má v rukách množstvo materiálov a bude tak vyťahovať na moderátorku množstvo informácií, ktoré jej môžu poškodiť. „Môj advokát môže poskytnúť všetky záznamy, rozhodnutia a úplné zhrnutie nespočetných porušení ľudských práv, súdneho procesu a ústavného práva, ktoré boli porušené do takej miery, že moje deti doslova zmizli z môjho života, a ja z ich,“ doplnil na záver Izraelčan. Pravdou je, že po deťoch je vyhlásené pátranie a na Jeremyho vydaný zatykač, dokonca po ňom pátra aj Interpol. Otázne je, či sa podarí deti dostať späť na Slovensko. Ak by sa aj Hulsh našiel, o všetko môže rozhodovať americký súd, ktorý bude prihliadať na to, čo je najlepšie pre deti. A ak má Wisterovej manžel nejaké ďalšie materiály, ktorými spochybní dôveryhodnosť moderátorky, môže jej ešte poriadne zavariť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom