Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelný príbeh: Môj brat Charlie

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.flickr.comN04/4433867546
reklama:
reklama:

Príbeh o dvoch bratoch – jeden z nich je zdravý a druhý sa narodil psychicky nestabilný. Bratia musia byť rozdelený kvôli chorobe jedného z nich.

Neznášam, keď berú preč Charlieho. Rodičia sa mi vždy snažia vysvetliť, ako je chorý. Vravia, že môžem byť rád, lebo ja som sa narodil zdravý. Mne to ale nevadí, chcem sa len hrať a tráviť čas so svojím bratom. Keď sa rodičom sťažujem, ako sa bez neho nudím, tak mi len vždy povedia, že on sa nudí omnoho viac než ja. Vraj je zatvorený v prázdnej miestnosti v nejakej inštitúcii.

www.gettyimages.de

Vždy ich prosím, aby Charliemu dali ešte jednu šancu. Zo začiatku to aj vychádzalo, Charlieho vždy nejako dostali domov. Lenže každá ďalšia doba jeho pobytu doma bola len kratšia a kratšia. Keď prišiel domov, vždy sa to začalo znova. Mačku susedov s vypichnutými očami našli v jeho truhlici na hračky. Otcove žiletky niekto uvidel rozhádzané po šmýkačke na neďalekom ihrisku. Mama si namiesto vitamínov našla v krabičke kúsky tabliet do umývačky.

Moji rodičia už váhajú, boja sa Charlieho mať doma. Hovoria, že Charlie dokáže aj doktorov ľahko oklamať. Dokáže sa správať normálne, ako keby už bol vyliečený, no pritom to len hrá. Musíme byť oddelení, pretože by Charlie mohol ublížiť nielen ostatným, ale aj mne. Naozaj neznášam, keď je Charlie preč. Vtedy musím predstierať, že ja som ten dobrý chlapec.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 22. mája 2018Zdroj www.reddit.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: