Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé a skutočné príhody, ktoré sa stali obyčajným ľudom – 5. časť

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.shutterstock.com
reklama:
reklama:

Každý sa občas dostáva do nepríjemných situácií. Ľudia v týchto pravdivých príbehoch však zažili situácie, ktoré ich naozaj vydesili. Niekedy sa až báli o svoj život.

Modlitba ťa vylieči

Som 18-ročný muž a táto príhoda sa mi stala pred štyrmi rokmi. Trpím druhom mozgovej obrny, ktorá zasiahla moje nohy. Dokážem chodiť sám bez akýchkoľvek pomôcok, no na prvý pohľad je jasné, že niečo nie je v poriadku s mojimi nohami. Ohýbajú sa mi totiž pri kolenách, keď chodím.

V jeden deň som bol na prechádzke do obchodu. Po ceste ma oslovil neznámy muž, ktorého som nikdy nevidel a začal som mnou konverzáciu. Bol som a stále som veľmi paranoidný, že ma niekto kedykoľvek okradne alebo prepadne, takže sa mi ten muž už od začiatku nepozdával.

Čoskoro začal hovoriť o mojom postihnutí a prejavil mi sympatiu. Rozhodol som sa radšej zapojiť do konverzácie, keďže som nevedel, čo by sa stalo, keby som jeho snahu o rozhovor odmietol či ignoroval. Keď si myslel, že už získal moju dôveru, tak mi povedal, že pozná spôsob, ako ma vyliečiť.

Samozrejme, bol som skeptický a neveril mu. Ani lekári nedokázali vyliečiť moju mozgovú obrnu a tento muž nevyzeral, že by bol profesionál v čomkoľvek. Svoje smelé vyhlásenie rozvinul tým, že ma dokáže vyliečiť pomocou modlitby. Jediné, čo som potreboval urobiť, bolo pustiť muža a jeho kamaráta (ktorý tam vtedy nebol) ku mne domov, kedže boli experti na takéto liečenie.

pixabay.com

Bol som s istý, že jeho slovám by neveril takmer nikto. Keďže som bol aj ateista a k tomu chcel muž vstúpiť do môjho domu, tak som už mal dosť tejto konverzácie. Ďalej som mu len odpovedal neurčitými odpoveďami. Ňasťastie, sme čoskoro dorazili k obchodu a muž mi už pomaly nemal čo ďalšie povedať.

Vstúpili sme spolu do obchodu, kde bolo veľa potencionálnym svedkov. Odmietol som ho a išiel nakupovať. Po ceste naspäť som sledoval okolie, ale muža som už neuvidel. Ani potom som ho už nikdy nestretol.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 28. júna 2018Zdroj www.reddit.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: