Desivé a skutočné príhody, ktoré sa stali obyčajným ľudom - 6. časť

Zdieľať

Každý sa občas dostáva do nepríjemných situácií. Ľudia v týchto pravdivých príbehoch však zažili situácie, ktoré ich naozaj vydesili. Niekedy sa až báli o svoj život.

Damien

Začala som pracovať v Burger Kingu v januári tohto roku. Bola to zábavná práca. Pracovala som v drive through okne, takže som len podávala jedlo a brala od zákazníkov peniaze. Bola som tam mesiac, kým prišiel Damien. Mal 19 rokov, vyzeral dobre a bol závislý na drogách.

Hneď sme sa spriatelili, ale niektoré veci, ktoré hovoril, mi vadili. Mierne ma urážal, nikdy nie dostatočne na to, aby som kvôli tomu urobila scénu.

Aj keď som mala len 17, tak sa mi v práci darilo a mala som to tam rada. Niekedy sme si nerozumeli s manažérmi, ale vždy som k nim bola slušná.

https://csnews.com/c-stores-foodservice-opportunity-can-be-found-drive-thru

Keď začal Damien pracovať tam kde ja, začali sme si písať online. Porozprával mi o jeho drogových závislostiach. O tých, ktoré mal a ktoré má teraz. Bola som k nemu zdvorilá, občas ho zviezla v mojom aute a kupovala mu jedlo.

Asi si začal myslieť, že aj ja fajčím marihuanu. Navrhol mi, aby sme si zapálili spolu, ale ja som ho odmietla. Veľmi sa na mňa naštval a vybuchol. Prestala som sa s ním baviť, zablokovala som si ho, povedala o tom rodičom a tak ďalej…

Začal si vytvárať falošné účty, aby mi mohol napísať. Aj jeho kamaráti mi začali vypisovať a k tomu ma ešte Damien obťažoval v práci.

Poprosila som manažéra, aby nám dal rozdielne pracovné doby. Damien však prišiel do fast foodu aj vtedy, keď som pracovala len ja.

Nie je to až taký desivý príbeh, ale ja som bola vystrašená natoľko, že som tam prestala pracovať. Odvtedy prešlo takmer 6 mesiacov a do dnešného dňa mi nedá pokoj. Už neviem, čo mám robiť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom