Desivé a skutočné príhody, ktoré sa stali obyčajným ľudom - 7. časť

Zdieľať

Každý sa občas dostáva do nepríjemných situácií. Ľudia v týchto pravdivých príbehoch však zažili situácie, ktoré ich naozaj vydesili. Niekedy sa až báli o svoj život.

Desivý „fotograf“

Tento zážitok sa mi stal minulý rok počas NBA playoffu. S priateľkou sme išli sledovať basketbal do jedného rušného športového baru. Posledné voľné miesto bolo pri veľkom okne s výhľadom na ulicu. Sadli sme si tam a objednali drinky.

Cez ulicu, na ktorej bol bar, prechádza veľa ľudí. Často sa pozastavia a pozrú na skóre v telke. Myslel som si, že to robil aj najprv tento muž. Po pár minútach som sa obzrel k nemu a mal vytiahnutý mobil, s ktorým ma fotil.

https://www.facebook.com/EastownSBG/

Dokonca aj muž, ktorý sedel vedľa mňa sa ma opýtal, či som známy, pretože si ma niekto fotil. Zasmial som sa a povedal som, že nie. Povedal som mu, že celá situácia mi je nepríjemná.

Priateľke som povedal, nech divného muža vonku ignoruje. Bol som si istý, že odíde. Keď som sa po chvíli opäť obzrel von, tak bol naozaj preč.

Predtým, než som niečo povedal, tak som sa otočil späť k priateľke. Ten muž stál len kúsok od nej. Povedal som jej, nech sa nehýbe. Muža som sa pokojne opýtal, ako mu môžem pomôcť.

Znova vytiahol mobil a chcel fotiť. Vtedy už som mal toho dosť a postavil som sa. Povedal som mu, nech odíde. Začal vydávať divné zvuky, no rýchlo si pobral veci a odišiel. Keď prechádzal vonku na chodníku okolo nás, tak na mňa zazeral.

Nikdy som nezistil, čo muž chcel. Nikdy ho však už nechcem stretnúť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom