Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krátke desivé príbehy, ktoré vám naženú zimomriavky – 1. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Tieto strašidelné príbehy majú len pár viet, no aj tak vo vás dokážu vzbudiť strach. Prečítajte si štyri príbehy z rôznych prostredí s rôznymi desmi.

Plač nepomôže

Namieril som zbraň na toho chorého bastarda, ktorý mi zabil manželku. Reval a bál sa toho, čo má prísť.

Možno keby prehovoril a pokúsil sa ma od toho ohovoriť, tak by som nestlačil spúšť. To sa však prirodzene nemohlo stať. Narodil sa predsa len pred pár minútami.

ylimE

Dnes nalievali nové chodníky. Bol to presne rok odkedy, keď zmizla mladá Emily. Niekto na pamiatku napísal jej meno do vlhkého cementu.

Meno však bolo napísané odzadu, zospodu cementu.

colombiareports.com

Stratený

Dnes v noci ma navštívil kamarát. Presviedčal ma, aby som s ním išiel do novo otvoreného hudobného baru. Po pár drinkoch som zistil, že pri sebe nemám mobil. Hľadal som ho všade – pri stole, pri bare aj na záchodoch.

Pochyboval som, že v hlučnom bare započujem zvonenie mobilu, no aj tak som sa skúsil prezvoniť z kamarátovho. Po dvoch zvoneniach niekto zdvihol a ozval sa hlboký, chrapľavý smiech. Potom mi už nikto nezdvíhal.

Nakoniec som sa vzdal a zmierený so stratou mobilu som sa vydal domov. Našiel som ho presne tam, kde ho večer mávam. Ležal na nočnom stolík a čakal tam na mňa.

Hádaj, koľko mám rokov

Manželka išla vyzdvihnúť dcéru z narodeninovej oslavy jej kamarátky a potom jej čítala v posteli, aby zaspala.

Uprostred v noci ma zobudilo ťahanie za rukáv: „Oci, hádaj koľko budem mať rokov za mesiac!“ Usmial som sa na ňu a odpovedal: „Koľko? Povedz mi a potom ťa uložíme do postele.“

Úsmev mi opätovala a ukázala mi štyri prsty. Štyri odseknuté prsty. Boli sme s ňou hore až do rána, no stále nám odmietala povedať, odkiaľ ich má.

pixabay.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 10. júna 2018Zdroj www.scoopwhoop.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: