Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivý príbeh: Nočný votrelec

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kotaku.com
reklama:
reklama:

Kým muž zaspával, tak v televízii varovali pred nebezpečným zabijakom v okolí. Zo spánku ho zobudil divné zvuky.

Bola neskorá noc a v spálni som oddychoval pri zapnutej telke. Prepol som na iný kanál a uvidel mimoriadne správy. Polícia varovala pred ozbrojeným a nebezpečným vrahom na úteku. Uviedli, že by sa mal nachádzať niekde v mojom okolí. Nejako extra ma to však neznepokojilo a postupne som začal driemať.

Prebudil ma divný zvuk pochádzajúci z prvého poschodia. Znelo to, ako keby sa niekto snažil vlámať dnu. Povedal som si, že toto sa mi len zdá, no aj tak sa mi do krvi nahrnul adrenalín. Nastražil som uši a počúval. Ako ďalšie som započul otváranie dverí. Nebola to len moja predstavivosť.

s966.info

Po chrbte mi prebehol studený pot a srdce mi išlo vyskočiť z hrude. Myslel som na jediné: musím utiecť. Čo najtichšie som vyliezol z postele a prešiel k oknu. Dúfal som, že som nevydal žiadne zvuky a neupozornil tak votrelca na svoju prítomnosť. Ako som otváral okno, tak na schodoch bolo počuť približujúce sa kroky. Neznelo to ako jeden pár nôh, ale viacero.

www.nationalpost.comholmes+scary+staircase+statistic/4145635/story.html

Rýchlo som vyliezol z okna na strechu garáže a okno za sebou zatvoril. Potichu som bežal k odtokovej rúre a spustil sa po nej na zem. Na okamih som si dovolil obzrieť sa a vtedy som uvidel, ako sa v spálni zažalo svetlo.

Keď som si uvedomil, ako som len o vlások unikol, prebehol mi po chrbte mráz. Skrčený som prešiel cez záhradu a potom na poľnú cestičku, ktorý viedla do blízkeho lesa.

www.viewbug.com

V bezpečí stromov som sa rozbehol z plných síl. V snahe do ničoho potme nenaraziť som utekal lesom, až kým som neuvidel neznámy dom.

Zovrel som v ruke svoj nôž a vydal sa na návštevu.

Nozevruke.jpg
www.videvo.net
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 7. marca 2018Zdroj www.scaryforkids.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: