Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krátky desivý príbeh: Čierna Lagúna

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Hrôzostrašný príbeh o tom, ako sa šestica kamarátov vybrala na výlet k jednej lagúne, no vrátilo sa ich len päť.

Partia šiestich kamarátov sa po dokončení skúšok na univerzite rozhodla ísť stanovať. Po niekoľko hodinovej ceste autom konečne dorazili do ich destinácie – oblasti zvanej Čierna Lagúna.

Lagúna sa nachádzala pod útesom, takže to bolo ideálne miesto pre skákanie do vody. Kamaráti si najprv rozložili stany na čistinke neďaleko lesa a potom sa išla kúpať do teplej vody.

Keď sa začalo stmievať, tak jeden zo študentov sa rozhodol vyjsť na najvyšší bod útesu a zoskočiť z neho. Keď sa nevynoril ani po pár sekundách, tak ostatní za ním rýchlo poskákali a začali ho hľadať.

feelgrafix.com

Prezreli celú lagúnu, no ich nezvestného kamaráta nájsť nedokázali. V smútku sa teda museli vrátiť bez neho a prežiť tak dlhé a osamelé týždne.

Aby si piati študenti uctili pamiatku ich nezvestného kamaráta, tak sa rozhodli presne o rok od jeho zmiznutia k Čiernej Lagúne vrátiť.

Ako sa blížili k vode, tak na jej brehu uvideli postavu otočenú chrbtom. Bol to ich priateľ, ktorý zmizol minulý rok. Celí natešení na neho začali kričať a rozbehli sa k nemu.

Postava, ktorú považovali za svojho strateného kamaráta, však nijako nereagovala. Ešte predtým ako sa k nemu dostali, tak uvideli v zemi kríž, ktorý postavili na jeho pamiatku.

Cross.jpg
www.flickr.com

Skupina kamarátov vtedy zastala s vydesenými výrazmi na tvári. Kríž tam totiž nebol už len jeden, ale pribudlo k nemu ďalších päť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 5. marca 2018Zdroj www.scaryforkids.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: