Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelný príbeh: 3 želania

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
miriadna.com
reklama:
reklama:

Krátky desivý príbeh o starom mužovi, ktorý si vybral tie nesprávne želania…

Starý muž kráčal po opustenej a tmavej lesnej ceste. Nevedel kde je a ani kam chcel ísť. Zabudol, kto je. Na chvíľu si sadol, aby uľavil svojim unaveným nohám. Vtedy sa pred ním zjavila stará žena. Jej koža bola zvráskavená a sivá a mala dlhý a krivý nos. Bradavice pokrývali jej chlpatú bradu.

Oldhag.jpg
www.poliscritture.it

Ukázala úsmev bez zubov a s chichotom sa opýtala: „Aká bude tvoje tretie, posledné želanie?“ Muž nechápal: „Tretie želanie? Veď som nemal ani prvé ani druhé želanie.“ Stará čarodejnica sa opäť zachichotala: „Už si si želal dve veci, ale tvoje druhé prianie bolo vrátiť všetko späť ako to bolo predtým, než si vyslovil svoje prvé prianie. Preto si nič nepamätáš.“ Žena opäť ukázala škaredý úsmev a opýtala sa: „Takže aké bude tvoje posledné želanie?“

Muž nahlas premýšľal: „Vôbec tomuto neverím, ale nič a nestane, ak to vyskúšam. Želám si vedieť, kto som.“ Stará žena sa začala nekontrolovateľne škrekľavo smiať: „Vtipné…toto bolo tvoje prvé želanie.“ Potom sa vyparila a starý muž sa začal so strachom v očiach rozpamätávať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 2. mája 2018Zdroj www.scaryforkids.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: