Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivý príbeh: Bezpečnosť na ceste

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.videoblocks.com
reklama:
reklama:

Desivý príbeh o žene, ktorá počas neskorej noci autom prechádzala opustenou cestou. Cesta však nakoniec až taká opustená nebola.

Neskoro v noci išla žena autom opustenou vidieckou cestou. Jediné svetlo v okolí vrhali svetlá jej auta. Cesta bola úzka a prázdna a po jej stranách sa naťahovali nekonečné rady kukuričných polí. Žena monotónne šoférovala, no v tom zrazu uvidela niečo ležať uprostred cesty. Dupla na brzdy a zastavila.

Bol to človek. Cez čelné sklo videla telo muža, ktorému nevidela do tváre, no vyzeral byť v bolestiach. Chcela vyjsť z auta a pomôcť mu, no ako sa dotkla kľučky dverí, tak sa jej zježili všetky chlpy na tele a inštinkt jej napovedal, že sa stane niečo zlé. Rozhodla sa mu dôverovať.

allyballysblog.wordpress.com

Rozbehla auto a opatrne obišla telo muža, pričom musela zísť z úzkej cesty a prejsť okrajom poľa, hlasno drviac stonky kukurice. Ako naschvál mala vybitý mobil, tak sa rozhodla zastaviť v najbližšom meste a odtiaľ zavolať políciu.

Hneď ako obišla muža a už bola kúsok za ním, tak sa obzrela do spätného zrkadla. Uvidela, ako sa muž, ktorý len pred chvíľou ležal na ceste, postavil a rozbehol. Nie však za ňou, ale do kukuričného poľa. Vystrašená žena pridala na plyn a už sa neobzerala.

Po pár minútach dorazila do mesta a utekala k telefónnej búdke. Zavolala políciu a vyrozprávala im, čo sa stalo. O chvíľu k nej dorazilo policajné auto. Dvaja policajti vystúpili z auta a poprosili ženu, aby ich zaviedla tam, kde predtým ležal muž na ceste. Každý nasadol do svojho auta a vydali sa na miesto.

www.youtube.com

Prišli na miesto, no muž tam stále nebol. Policajti prehľadávali oblasť, kým žena nervózne sedla zamknutá v bezpečí auta.

V rozdrvenej kukurici našli policajti dvoch mŕtvych mužov. Ukázalo sa, že to boli komplici muža na ceste, ktorý mal prilákať obeť.

Keď žena obchádzala jeho telo, tak nevedomky zrazila jeho dvoch pomocníkov. Kto vie, čo by jej urobili, keby neposlúchla svoj inštinkt a vyšla z auta pomôcť mužovi ležiacemu na ceste.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 18. marca 2018Zdroj www.scaryforkids.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: