Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé mestské legendy pochádzajúce z Ameriky – 6. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Keď ide o desivé mýty a legendy, tak Amerika nie je žiadnou výnimkou. V každom štáte sa nájde strašidelný príbeh, o ktorom sa povráva do dnešného dňa.

Louisiana: The Grunch

Grunch Road je stará, prašná cesta so slepým koncom, ktorá vedia hlboko do lesa. Pri opustenej ceste v súkromí a bez pozornosti dospelých vždy trávili čas tínedžeri, až kým sa nezačal povrávať desivý príbeh o príšerách s názvom Grunch.

The Grunch je skupina deformovaných ľudí, ktorí sú spolovice monštrami. Zrodili sa v izolovaných močiaroch Louisiany.

Kto sa ocitne v aute na tejto ceste a uvidí zranenú kozu, tak by nemal nikdy vystúpiť a ísť jej pomôcť. The Grunch takýmto spôsobom lákajú svoje obete, ktoré nechajú vykrvácať a potom zjedia.

973thedawg.com

Maine: Škrvna na hrobke plukovníka Bucka

Na hrobke plukovníka Jonathana Bucka sa nachádza divná škvrna v tvare nohy. Škvrny sa ľudia pokúsili zbaviť viackrát, ale vždy sa znova objavila.

Podľa legendy dal plukovník Buck upáliť ženu za čarodejníctvo. Kým jej telo horelo, tak sa jej noha z plameňov vykotúľala a teraz je navždy vyobrazená na hrobke plukovníka.

Iný príbeh hovorí, že čarodejnica prekliala plukovníka Bucka, aby škvrna v tvare nohy na jeho hrobke každému pripomínala jeho nespravodlivosť.

sk.pinterest.com

Maryland: Príšera Chessie zo zálivu Chesapeake

Príbehy o monštre Chessie, pravdepodobnej príbuznej Lochnesskej príšery, existovali už od roku 1930. V rokoch 1980 však začalo viacero ľudí veriť v Chessie, keď o jej existencii začali kolovať fotografické dôkazy.

Chessie má podobu 9 metrov dlhého hada s plutvami a jej telo má hrúbku telefónneho stĺpu. Doposiaľ nie sú známe prípady, kedy by Chessie niekoho napadla, ale jej výzor a veľkosť je dostatočne desivá sama o sebe.

Th.jpg
bayhealth.wordpress.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 7. júla 2018Zdroj www.thisisinsider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: