Video: Duch sa zjavil na mieste nehody

Zdieľať
Videoduchnamiestenehodytitulna.jpg

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=Ac04RVl3RIA

Počas jednej z dopravných nehôd v Španielsku zahynula jedne osoba, pričom boli ďalšie dve ťažko zranené. Ako to už býva zvykom, celý incident zdokumentovala jedna z miestnych televízií. V jednom zo záberov sa však ukázalo niečo, čo tam nikto nevidel a čo tam nikto ani nečakal. Pri zdemolovanom aute sa objavila priehľadná postava, istý prízrak, ktorý kráča pred prevráteným vozidlom.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=Ac04RVl3RIA

O čo vlastne ide? Bolo na videu vidieť zmäteného ducha človeka, ktorý práve zahynul? Podľa hypotéz sa duša človeka tesne po smrti nestihne takzvane spamätať a nevie, že už nie je medzi živými. Ide len o optický klam či nejakú závadu kamery? Alebo je to, ako to už býva zvykom, len ďalší podvrh, ktorý si prešiel vizuálnymi úpravami? Ide však o reportáž krátko po nehode, čo by malo túto možnosť vylučovať. Posúďte sami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom