Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Duch sa zjavil na mieste nehody

Videoduchnamiestenehodytitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=Ac04RVl3RIA
Foto: www.imgur.com

Počas jednej z dopravných nehôd v Španielsku zahynula jedne osoba, pričom boli ďalšie dve ťažko zranené. Ako to už býva zvykom, celý incident zdokumentovala jedna z miestnych televízií. V jednom zo záberov sa však ukázalo niečo, čo tam nikto nevidel a čo tam nikto ani nečakal. Pri zdemolovanom aute sa objavila priehľadná postava, istý prízrak, ktorý kráča pred prevráteným vozidlom.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=Ac04RVl3RIA
Foto: www.imgur.com

O čo vlastne ide? Bolo na videu vidieť zmäteného ducha človeka, ktorý práve zahynul? Podľa hypotéz sa duša človeka tesne po smrti nestihne takzvane spamätať a nevie, že už nie je medzi živými. Ide len o optický klam či nejakú závadu kamery? Alebo je to, ako to už býva zvykom, len ďalší podvrh, ktorý si prešiel vizuálnymi úpravami? Ide však o reportáž krátko po nehode, čo by malo túto možnosť vylučovať. Posúďte sami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 18. júna 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: