Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Prízračné auto, ktoré záhadným spôsobom uniklo pred políciou

Prizracneautotitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ako už určite viete, internetom sa šíri mnoho podivných a rozporuplných videí, za ktorými by sme len ťažko hľadali nejaké racionálne vysvetlenie. Jedno z takýchto videí vám chceme ukázať aj v tomto článku. Na fotografiách a videách sa niekedy objavujú postavy, ktoré tam v čase zaznamenávania neboli. Mnohokrát tieto postavy práve naopak bez vysvetlenia miznú. Čo ak je takýmto prízrakom samotné auto, ktoré zmizne uprostred záznamu?

Pred niekoľkými rokmi sa na internete objavil záznam videa, zachytávajúci policajnú naháňačku s podozrivým autom v americkom štáte Georgia. Policajt prenasledoval biele auto, ktoré robilo počas úniku nebezpečné a divoké manévre. Niekoľkokrát sa otočí, prejde do protismeru a znova naspäť, no napokon prudko odbočí na poľnú cestu. Auto však odrazu zmizne za plotom, ktorý na sebe nemá ani najmenšiu známku poškodenia, no nedá sa cez neho nijako prejsť.

Https://www.youtube.com/watch?v=62_eIsxLalA
Foto: www.imgur.com

Strážnik kvôli tejto prekážke v prenasledovaní nepokračoval a auto jednoducho zmizlo. Neznámeho vodiča, ktorý auto šoféroval, sa nepodarilo nikdy odhaliť a ani zadržať. Ešte čudnejší je na tom fakt, že za plotom sa nenachádzalo nič, len neupravená zalesnená oblasť. Ľudia sa tento incident snažili vysvetliť teóriami, že mal vodič svoj útek vopred pripravený a akýmsi trikom unikol popod plot, ktorý sa za ním uzavrel. V jednej z televíznych šou sa snažili túto teóriu zrekonštruovať a kaskadér prešiel popod vopred pripravený plot ako pod sklápacie dvere.

Https://www.youtube.com/watch?v=62_eIsxLalA
Foto: www.imgur.com

Identita vodiča však zostala neznáma do dnešných dní, rovnako ako spôsob jeho úniku. Išlo o skutočné auto a skutočného šoféra alebo pochádzali z iného sveta? Pozrite si video a posúďte sami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 11. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: