Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Duch z Hampton Court – desivý prízrak, ktorý obýva londýnsky palác

Https://www.youtube.com/watch?v=7sjzjyfPJqA
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Videí duchov je v dnešnej dobe na internete nespočetné množstvo. Vďaka technickému pokroku a vizuálnym efektom sa už prakticky ani nedá jednoznačne povedať, či ide o skutočný záznam bez úpravy, alebo podvod. V tomto článku vám prinášame video ducha, ktoré uzrelo svetlo sveta už v roku 2003. Jeho pravosť posúďte sami.

Počas zimy roku 2003 si pozornosť nielen Londýna, ale aj celého sveta získala nahrávka z londýnskeho paláca Hampton Court, na ktorom údajne straší duch. Všetko sa začalo, keď museli byť členovia bezpečnostnej služby počas troch dní niekoľkokrát poslaní k únikovým dverám, pretože sa opakovane a bez príčiny otvárali. Spomínaná nahrávka však ukázala, že tam istá príčina predsa len bola.

Na videu dvere neotváral žiaden prievan, ale desivý prízrak, a to s poriadne veľkou silou. Na druhý deň incidentu sa vo dverách zjavila postava v dobových šatách s bledou tvárou, ktorá sa pravdepodobne rozhodla, že svoj palác po smrti neopustí.

Prízrak dostal prezývku „Skeletor,“ v upravenom význame „Kostlivec.“ Krátko po publikovaní záhadného videa sa správcom ozvala turistka, ktorá tvrdila, že túto desivú postavu videla tiež. Nižšie môžete nájsť spomínané video. Čo si o tomto prípade myslíte?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 27. januára 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.sk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: