Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Ukážka, prečo sa nemáte zahrávať s Ouija doskou

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.shutterstock.com
reklama:
reklama:

Sú rôzne strašidelné príbehy spojené s komunikáciou s duchmi pomocou Ouija dosky. Nič však nie je hrôzostrašnejšie, ako zažiť niečo podobné na vlastnej koži. Presvedčila sa o tom mladá partia ľudí, ktorá chcela Ouija dosku vyskúšať.

Čo je to Ouija doska?

Ouija je drevená alebo lepenková doska, na ktorej sa nachádzajú písmená abecedy, základné čísla a jednoduché odpovede ako áno, nie a zbohom. Na Ouije sa pracuje s takzvaným klzákom, kusom dreva v tvare trojuholníka alebo srdca, ktorý má otvor na spomenuté znaky. Pri komunikovaní s neznámym si ľudia zapália sviečky a posadajú okolo dosky, položia prsty na klzák a sústredia sa. Taktiež sa dajú pýtať konkrétne otázky. Klzák sa potom začne pohybovať po doske zastavujúc na jednotlivých písmenách či číslach, z ktorých si postupne vyskladáte slová.

www.flickr.com

Obsah videa

Video sa začne otázkou: „Bojíte sa?“ Všetci pri stole odpovedia, že nie. Potom muž z videa začne rozprávať o tom, ako neverí v paranormálne veci a že sú všetky falošné. Tiež povie, aby sa klzáku nikto nechytal – ak je prítomný niekto ďalší okrem nich, tak klzákom pohne aj bez ich pomoci. Následne si chlap sadne ku doske a začne sa pýtať: „Je tu ešte niekto iný okrem nás? Počuješ ma?“ Ukončil to vulgárnou vetou: „Ako dlho ešte budeme čakať do riti?!“ Čo sa stalo potom, si môžete pozrieť vo videu nižšie. Všimnite si tiež, čo sa začalo diať ešte predtým v 15-tej sekunde videa.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 10. januára 2018Zdroj eprakone.org © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: